gebe
  1. rose rose

rose rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

kiyafetler varken hamile kalmak mumkun mu ?

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında rose rose tarafından paylaşıldı.

Merhabalar daha once sordum ama sorumu bulamadigim icin tekrar yazdim. Acaba kyafetler ic camasirlari varken hamile kalinabilir mi. Mesela kasikta islaklik hissedilse ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ; Bu tür birliktelikte gebelik söz konusu olmaz.Gebeliğin söz konusu olabilmesi için Spermin çamaşırlardan vajina içine sızma yapması gerekir.

rose rose bunu beğendi.
  3. rose rose

rose rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Cok tesekkurler cvabin icin. Peki bu sperm denilen arkadas pantolonlari ve ic camasirlarini gecebiliyor mu ? Yani onca pamuk dokusu engel degilmi ?

4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim..Çok düşük ihtimal . Giysilerini çıkarmadan, üzerilerinde eşofman, pantolon veya elbise varken ilişki yaşayan ve giysilerin üzerine boşalma olduğunda hamile kalıp kalamayacaklarını merak eden genç ziyaretçilerimizin meraklarını giderelim. Bu tür bir ilişki sonrası hamile kalma olasılığı bulunmamaktadır.

AYRICA EK BİLGİ VERELİM ;

İç çamaşırı ile hamile kalınır mı diye düşünenlere kısaca açıklamak gerekirse böyle bir durum söz konusu olduğunda hamileliğin meydana gelebilmesinin tek koşulu meninin çamaşırdan vajinanın ağzına temas etmesi ve buradan içeriye sızmasıdır ki böyle bir durumun yaşanması oldukça düşük ihtimaller çerçevesindedir. Ancak böyle bir durumun varlığından şüphelenen kişilerin, adet tarihini beklemesi ve adet tarihinde 1 haftalık bir gecikme yaşanması durumunda test yapmaları önerilmektedir. Burada adet gecikmesinden 1 hafta sonra test yapılmasının sebebi ise adetin kimi zaman stres ve endişeden dolayı gecikebilmesidir. Eğer adetiniz 1 hafta geciktiyse mutlaka bir hamilelik testi yaparak, hamilelik şüphesinin doğrulanmasını sağlamalısınız.

Son düzenleme: 17 Haziran 2016
    rose rose bunu beğendi.
  5. rose rose

rose rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Cok tesekkurler ilgin icin :) cok naziksin. Mutlu gunler dilerim

BEYZA21 bunu beğendi.
  6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim ,hayırlı akşamlar..

rose rose bunu beğendi.
  7. rose rose

rose rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yardiminiza ihtiyacim var :( 13 haziranda kiyafetler ve ic camasiri varken bsalma olmustu anlatmistim su qn adetim geckti kafayi yemek uzereym nolur yardim edin test te yaptiramiyorum su an. Dunde akintiyla karisik kirmizi bi leke geldi ama sonra durdu psikoljik mi anlamadim:(

8. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz.Gebeliğin oluşabilmesi için spermlerin çamaşırdan içeri ordan da vajinaya sızması lazım.Test yapmanız da fayda var.Eczaneden testi tedarik edebilirsiniz.Stres kaynaklı da mensiniz gerçekleşmiyor olabilir..

rose rose bunu beğendi.
  9. rose rose

rose rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yine ben :( cok rahatsiz ediyorum biliyorum ama su an sormaktan baska carem yok. Nolur kusura bakmayin. Adetim duzensizdi zaten ama gecikti iyice ecz testte alamiyorum bana adet sokturucu biseyler onerebilir misniz adet olmadikca hamilemiyim diye dusunuyorum delirmek uzereyim :(

10. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    18
    Adacayi doğal östrojendir.

rose rose bunu beğendi.
  11. rose rose

rose rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Cok tesekkurler cevabi icn peki sogan suyu sence etkili olurmu

12. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , lütfen kendi kendinizi tedavi etmeye kalkmayın sakıncaları olabilir.Vereceğim linki inceleyin..
    ADET SÖKTÜRÜCÜ BİTKİLER VARMI ?

rose rose bunu beğendi.
  13. rose rose

rose rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yaaa cok tesekkurler gercekten hersey icin. Adetim baslar gibi lekelenmeler basladi cok sagol gercekten bende panik atak var en ufak seyde boyle elim ayagima dolasiyo sana ne zqmqn sorsam gayet kibar bi sekilde cevap veriyosn cok tesekkurler. Kizilsac sana da tesekkur ederim :)

14. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim.Amacımız elimizden geldiğince en doğru şekilde yönlendirmek.Keyifli paylaşımlar diliyorum..

rose rose bunu beğendi.
kiyafetler varken hamile kalmak mumkun mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak

hamile kalmak

tuvaletten hamile kalmak ilişkiden sonra tuvalete gitmek klozetten hamile kalmak ilişkiden sonra meni tekrar ilişkiye girdikten hemen sonra ayaklarımı havaya dikliyorum sizce hamile kalırmıyım
  2. mukemmel Hamile kiyafetleri:)

mukemmel Hamile kiyafetleri:)

hamile kiyafetleri hamile elbisesi hamile giysileri hamile tunikleri hamile kombinleri hepsi burada meleklerim Merhaba Hamis meleklerim, Hamilelikte giysi secimi cok onemli biliyorsunuz...Bende yeni hamis olarak internette dolanirken hamile kiyafetleri satan bir firmaya denk geldim, sahibide bayan sanirim, o nedenle bu kadar zarif kiyafetleri var demekki:) Ben cesitleri gezerken inanin...
  3. Hamile kalmak için maydanoz kürü önerimiz var

Hamile kalmak için maydanoz kürü önerimiz var

hamile kalmak için maydanoz kürü gebe kalmak için maydanoz kürü tarifi önerisi burada arkadaşlar. Kadın hastalıkları tedavisinde oldukça etkili olan, mutfaklarımızın vaz geçilmez lezzetlerinden olan maydanozun faydaları saymakla bitmiyor Melek'lerim. Kadın yolları iltihabına faydalı olan maydanoz, idrar yolları hastalıklarında da etkili oluyor. Bu faydalarının yanı sıra Hamile kalmak için de...
  4. Hamile kalmak için ayda 6 gün var

Hamile kalmak için ayda 6 gün var

Hamile kalmak istiyorum hamile kalmak için ne yapmalıyım. Kenidinizi Artık çocuk yapamaya hazır hissediyorsanız birliktelik hayatınızı yeniden programlayın Adetleri düzenli olan bir kadında hamile kalmak için en uygun dönem, âdetin ilk gününden itibaren 11 ila 17'nci günler arasıdır. Eğer bu günlerde birlikte olursanız hamile kalma şansınız artar. Aşağıdaki Soruları Cevaplayarak Anneliğe...
  5. Melekler Biliyor musunuz Hamile Kalmak Kanseri Önlüyor muş Buyrun Buraya

Melekler Biliyor musunuz Hamile Kalmak Kanseri Önlüyor muş Buyrun Buraya

gebelik ve kanser,gebelik ve kanser pdf, Melekler hamilelik gebe kalmak çok mucize bir şey olsa gerek.Şimdide kanserden koruduğu araştırmalar sonucu bulunmuş.Haydi herkes gebe kalsın diyelim:) Araştırmalara göre hamilelerde, kanser yapıcı etki yaratan büyüme hormonu baskı altına alınıyor. Bu da bazı kanser türlerine yakalanma riskini azaltıyor. HARVARD Tıp Fakültesi araştırmacılarından...

Sayfayı Paylaş