gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

kıyafetler

Konu, 'Çöplük' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

kıyafetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günlük kıyafetlerim=)

Günlük kıyafetlerim=)

Evet kızlar giyim tarzım olarak günlük yaşantımda spor giyinmeyi çok seviyorum yine günlük gezmelerimizden birinde ayağıma çektiğim taytım ve tuniğimle çekindiğim bir resmi sizlerle paylaşmak istiyorum bakalım benim bu günlük bir o kadar da rahatlıkla kullandığım kombinemi beğenecekmisiniz :D Dip not devamı gelecek:D
  2. Hoş Kıyafetler

Hoş Kıyafetler

Cıvıl cıvıl renk renk...Bunları gördükçe bir an önce yaz gelsin istedim ,hepsi birbirinden şık ve güzel özelliklede elbiselere bayıldım.Sizler nasıl buldunuz meleklerim?:tik: bu benim olmalı:deli:
  3. Bebek kıyafetleri

Bebek kıyafetleri

bebek kıyafetleri Bakın bakın ne ciciler varmış burda teyzeleri :) ALLAH Bağışlasınnn
  4. Romantik kıyafetler

Romantik kıyafetler

romantik kıyafetler dantel modası dantel elbiselerelbise modelleridantel modası hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Elbisenin de romantiği olur mu demeyin :) 2012 kış modası; romantik dokulu kıyafetlere ev sahipliği yapıyor. Bir elbisenin yakasında, bir eteğin ucunda ya da bir bluzun tamamında dantel var melekler. 2012 Küpe modelleri ile Romantik Kıyafetlerinizi tamalayabilir Son...
  5. yöresel kıyafet

yöresel kıyafet

mamaradaki yöresel kıyafetler açıklamalı

Sayfayı Paylaş