gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Kıyafetlerimizi paylaşalım

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım artık aldığınız ciclerinizi bu başlık altında paylaşın.Güzel elbiselerini,kıyafetlerini vs. paylaşmak isteyen meleklerimiz bu başlık altında paylaşsın.. [​IMG]

kraliçearı ve Ariza bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Yeni topiğin hayırlı olsun canım:))Kızlar eski yeni farketmez koyun her birşeyinizi:D:D

Ariza bunu beğendi.
  3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Böylesi de güzel oldu :D:D Öyleside güzeldi ama görsel kirlilik olmaması adına bu güzel :D:D

Young bride bunu beğendi.
  4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Evet herşey düzenli olsun şekerim :deli:

5. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    evet bencede düzenli olması iyidir

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selam arkadaşlarım,

Google açısından aynı başlık altında açılmış konuların ( 5 ten sonrasının ) pek bir özelliği olmayacaktır. Hem başlık hemde görsellerin ayrı ayrı açılması bizim için daha fazla yarar getireceğinden dolayı. Konuyu açacak kişiler istedikleri bölümden kendilerine özel başlık, görsel ve yorumlarla konuyu ayrı ayrı açsınlar.

Bu topic kitlenmiştir.

MaWiM bunu beğendi.
Kıyafetlerimizi paylaşalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kıyafetler

kıyafetler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. GELİNLİK Resimlerimizi Paylaşalım

GELİNLİK Resimlerimizi Paylaşalım

pak gelinlik Melişlerim biliyorsunuz ki her genç kızın rüyası o güzel beyaz gelinlikten giyinmek:)Ben de her genç kız gibi o çok istediğim gelinliği giydim:Dbiraz erken yaşta ama olsun yine de sevdiğim adamla evlenince yaş aklıma bile gelmedi:D:D:DNeyse düşündüm ki burda ki meleklerin çoğu evli ve hemen hemen hepsi de gelinlik giymiştir.İşte o gelinlikli resimlerinizi bizimle paylaşmaya ne...
  3. Saçlarımızın modellerini renklerini paylaşalım

Saçlarımızın modellerini renklerini paylaşalım

Bu konu;saç kesim modelleri,saç renkleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler ,Saçlarımızın rengini,modelini,uzunluğunu kısalığını ,saç sorunları vs..gibi konuları paylaşmanız için bu topiği açıyorum. Yüzünüzü göstermek zorunda değilsiniz.Paintle yüzünüzü kapatıp,saçlarınızın resmini paylaşabilirsiniz.Ayrıca saçlarında marjinal renkler deneyenler,deniyecekler fikirleriniz bizim...
  4. Kaşlarımızın Resmini Paylaşalım

Kaşlarımızın Resmini Paylaşalım

Bu konu;kaş nasıl alınır,kalın kaş ince kaş modelleri hakkında bilgiler vermektedir Sevgili Melekler Mekanının Hanımları,kaşlarımız hakkındaki bilgileri paylaşmak için bu topiği açıyorum.Kaşlarımızın resimlerini yükleyerek,kaşlarımız hakkında yorum yapabiliriz.,Beğendiğiniz ünlülerin kaşlarını topiğimizde paylaşabilirsiniz.Nasıl bir kaşa sahip olmak istersiniz?Kaş nasıl alınır?Kaşlarınıza...
  5. Kuşlarımızın Fotoğraflarını paylaşalım :)

Kuşlarımızın Fotoğraflarını paylaşalım :)

Merhabalar hanımlar hadi bizim canlarımız olan kuşlarımızın fotoğraflarını paylaşalım:oppucuk: Önce ben başlayayım ; Tanıştırayım bitanem boncuk :) :hıms::sarilma: Maşallah demeyi unutmayalım lütfen
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş