gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Kıyafetlerinize Bulaşan Fondöteni Nasıl Çıkarırsınız....

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Kıyafetlere Bulaşan Fondöten Nasıl Çıkar Fondöten Lekesi Nasıl Çıkar

Kadınlar için vazgeçilmez bişeydir fondöten...Peki kıyafetlerinize bulaştığında ne yapıyorsunuz...Ne yöntemlerle çıkarıyorsunuz...Ya da lekeyi çıkaramamaktan dolayı şikayetçimisiniz?İşte fondöten lekesine kolay çözüm...Peki ya oje lekesi nasıl çıkar....

Kıyafetlere bulaşan fondöten nasıl çıkar?

Özellikle dar boğazlı kıyafetlerinizi çıkarırken bulaşan fondötene üzülmek yerine bu öneriyi deneyin. Tek seferde tüm yağlı makyaj malzemesi lekelerini çıkarabilirsiniz.

Lekeli bölgeyi önce bir saat eterin içinde bekletin. Sonra ılık, sabunlu suyla elinizde çitileyerek yıkayın. Fondöten, ruj vb. yağlı kozmetik ürünler iz bırakmadan yok olacaktır.

2. Melissce

Melissce Forum Okuru

Arkadaşlar benim de bluzumun üstüne likit fondoten döküldü gecenin bi vakti o telaşla ıslak mendil ile sildim sonra kolonyalı pamuk ile de sildim olmuyo leke çıkmıyo gece gece eteri nerede bulucam diye kara kara düşündüm bütün blog sitelerine girdim hepside eter diyor başka bir şey demiyor bende son bi şans vanish kosla leke çıkartıcısını deniyim bari o kadar övüyorlar bunuda çıkarır belki dedim ve çıktı hiç iz kalmadan lekeyi 15 20 saniye içinde söküp attı valla sizde deneyin :) her zaman eter bulumayız

Kıyafetlerinize Bulaşan Fondöteni Nasıl Çıkarırsınız.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp Kırıldığında Nasıl Bir Ses Çıkarır Sizce ?

Kalp Kırıldığında Nasıl Bir Ses Çıkarır Sizce ?

güvercinin telaşlı kanat çırpışındaki ses mi? yoksa, kelebeğin kanadındaki inadına sessiz bir çığlık gibi mi? ya da, tuz-buz olan bir sırçanın haykırışı gibi mi? nasıl bir sestir ki,perişan eder bizi duyduğumuzda?? ne kalpler kırdık bilmeden.. ya da bile bile...... ne setler koyduk aramıza bu kırılmış kalplerden de.. sonra aşmaya çabaladık durduk çok... dokunmak...
  2. msn e bulaşan virüs programsız nasıl temizlenir?

msn e bulaşan virüs programsız nasıl temizlenir?

msn e bulaşan virüs nasıl temizlenir msnime virüs bulaştı nasıl temizlerim msn me bulaştı temizlerim me temizlenir bilgisayarıma Şuanda msn de contact listenizdeki kişilere eski sevgilimle cektirdigim ozel fotograflar adı altında link yollanmakta ve virüs dağıtılmaktadır.Çözümü burada. MSN Messenger virüs yayıyor Pek çok kullanıcının bilgisayar sistemine zarar verdiği bildirilen bu virüs...
  3. Cilde Bulaşan Saç Boyası Lekelerini Nasıl Çıkarırız?

Cilde Bulaşan Saç Boyası Lekelerini Nasıl Çıkarırız?

saç boyası nasıl çıkar cilde bulaşan saç boyası nasıl çıkar derideki deriden lekesi ciltten Aile bütçenize katkıda bulunmak adına saçlarınızı evde kendiniz boyuyorsanız sizlere saç boyarken oluşan cilde bulaşan lekeler hakkında işinize yarayacak önerileri sunuyorum.Özellikle koyu renk boyalar cildinizde daha fazla lekelerin belli olmasına neden olur.Bu lekelerden kurtulmanın yolları ise...
  4. Deterjan Kirleri Nasıl Çıkarır?

Deterjan Kirleri Nasıl Çıkarır?

deterjan kiri nasıl çıkarır deterjan, kiri nasıl temizler, lekeyi nasıl çıkarır, lekeler, içeriği, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Hergün defalarca bulaşık makinalarımız,çamaşır makinalarımız çalışır.Mutfak eşyalarımız ya da kıyafetlerimiz makinadan tertemiz çıktıklarında hoşumuza gider,hatta gururlanırız.Ama hiç düşündük mü ,o bir avuca bile sığmayan...
  5. Kıyafete Bulaşan Makyaj Lekesi Nasıl Çıkarılır?

Kıyafete Bulaşan Makyaj Lekesi Nasıl Çıkarılır?

makyaj lekesi, kıyafete bulaşan makyaj lekesi, makyaj lekesi nasıl çıkar Sevgili melekler, hani filmlerde olur ya, kadın kocasını beyaz gömleğindeki ruj lekesinden yakalar ve dünyayı başına yıkar. Gerisi sizin hayal gücünüze kalmış ama ben bu sahneleri izlerken hep aklıma o kıpkırmızı ruj lekesi nasıl çıkar diye düşünmüşümdür. Hayal kurmayı bırakıp düşünürsek, gerçekten kğimi zaman üstümüzü...

Sayfayı Paylaş