Kıyafetlerinize Bulaşan Fondöteni Nasıl Çıkarırsınız....

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Kıyafetlerinize Bulaşan Fondöteni Nasıl Çıkarırsınız....
Kıyafetlere Bulaşan Fondöten Nasıl Çıkar
Fondöten Lekesi Nasıl Çıkar

Kadınlar için vazgeçilmez bişeydir fondöten...Peki kıyafetlerinize bulaştığında ne yapıyorsunuz...Ne yöntemlerle çıkarıyorsunuz...Ya da lekeyi çıkaramamaktan dolayı şikayetçimisiniz?İşte fondöten lekesine kolay çözüm...Peki ya oje lekesi nasıl çıkar....

fondoten lekesi-1f4.jpg

Kıyafetlere bulaşan fondöten nasıl çıkar?

Özellikle dar boğazlı kıyafetlerinizi çıkarırken bulaşan fondötene üzülmek yerine bu öneriyi deneyin. Tek seferde tüm yağlı makyaj malzemesi lekelerini çıkarabilirsiniz.

Lekeli bölgeyi önce bir saat eterin içinde bekletin. Sonra ılık, sabunlu suyla elinizde çitileyerek yıkayın. Fondöten, ruj vb. yağlı kozmetik ürünler iz bırakmadan yok olacaktır.

Arkadaşlar benim de bluzumun üstüne likit fondoten döküldü gecenin bi vakti o telaşla ıslak mendil ile sildim sonra kolonyalı pamuk ile de sildim olmuyo leke çıkmıyo gece gece eteri nerede bulucam diye kara kara düşündüm bütün blog sitelerine girdim hepside eter diyor başka bir şey demiyor bende son bi şans vanish kosla leke çıkartıcısını deniyim bari o kadar övüyorlar bunuda çıkarır belki dedim ve çıktı hiç iz kalmadan lekeyi 15 20 saniye içinde söküp attı valla sizde deneyin :) her zaman eter bulumayız

Geri