gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kıyafetlerinizin Renginin Solmaması İçin Yapmanız Gereken...

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kıyafetlerin solmaması için, kıyafetlerin renginin solmaması için, yeni kıyafetin renginin solmaması için
    Sevgili melekler, yeni satın aldığınız capcanlı renklere sahip kıyafetleriniz bir zaman sonra yıkana yıkana solmaya başlar. Her ne kadar canlı renkler adı altında satılan deterjanlarla yıkasanız bile, sonuç maalesef yine aynıdır. Bunun önüne geçmek ve kıyafetinizin renklerinin solmamasını sağlamak için bir önerimiz var sizlere..:)

kıyafetler.jpg

Kıyafetlerinizin Renginin Solmaması İçin Yapmanız Gereken... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç boyanızın rengini korumak için yapmanız gerekenler

Saç boyanızın rengini korumak için yapmanız gerekenler

saç boyasının akmaması için saç boyası akmaması için kızıl boyanın kızıl saçın boyasının ne yapmalı Bilindiği gibi KIzıl saç rengi ve daha bir çok renk her yıkamada rengini atar.Buda bir çok kadının canını sıkar çünkü sık sık boyamak saçı zedeliyor ve malum yaz günlerine geçiş yaptığımız şu günlerde ve önümüzdeki günlerde gerek deniz,gerekse her gün duş saç rengimizin daha kolay akmasını...
  2. Hamilelikte bel agrısını azaltmak için yapmanız gereken nedir?

Hamilelikte bel agrısını azaltmak için yapmanız gereken nedir?

bel agrıları hamilelikte bel agrısı merhaba arkadaşlar hamileliğimde bende bel agrıları çektim en aza inirmek için başınızı yastığa tam olarak koymanız gerekiyor yanı ucuna yatarak değilde boynunuzun altına kadar yastıgı tam yerleştirmeniz gerekiyor inanın çok faydası var
  3. Fondöteninizin Pürüzsüz Görünmesi İçin Yapmanız Gereken...

Fondöteninizin Pürüzsüz Görünmesi İçin Yapmanız Gereken...

fondötenin pürüzsüz olması için, pürüzsüz fondöten, pürüzsüz makyaj Sevgili melekler, makyajın bazı olan, en temek malzeme fondötenin cildimizde bir maske gibi durmasını istemeyiz. Gayet doğal ve naturel bir görüntü için pürüzsüz bir görünüm olmasını isteriz. Bunun için ne yapmamız lazım? Fondöten seçiminde ilk adım teninize en uygun rengi bulmak olacak. Diğer dikkat etmeniz gereken...
  4. Ruj Renginizi Uzun Süre Korumak İçin Yapmanız Gerekenler

Ruj Renginizi Uzun Süre Korumak İçin Yapmanız Gerekenler

ruj rengini korumak için, kalıcı ruj rengi için, kalıcı ruj rengi Sevgili melekler, sürer sürmez harika bir görüntü aldığınız rujunuz zaman geçtikçe parlaklığını ve rengini kaybedebilir. Bu yüzden sık sık rujunuzu tazelemeniz gerekebilir. Oysa birkaç püf noktası sayesinde ruj renginizi ilk sürdüğünüz andaki gibi koruyabilirsiniz. Nasıl mı? İşte adım adım kalıcı ruj sürmenin incelikleri......
  5. Bembeyaz Dişler İçin Yapmanız Gereken 7 Şey!

Bembeyaz Dişler İçin Yapmanız Gereken 7 Şey!

bembeyaz dişler için, beyaz dişler çin, dişler nasıl beyazlatılır Etkileyici bir gülümsemenin ilk adıı şüphesiz dişlerdir. Dişler ne kadar temiz ve bakımlı olursa karşınızdaki kişi üzerindeki etkiniz de o kadar olumlu olacaktır. Bunun için sadece fırçalamak yeterli değildir. Bakın Ağız ve Diş Sağlığı Uzmanı Dt. Banu Okur Çakmakcı dikkat etmeniz gereken 7 ipucunu aşağıda bizlerle...

Sayfayı Paylaş