Kıyafetlerinizle Fazla Kilolarınızı Saklayın

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Kıyafetlerinizle Fazla Kilolarınızı Saklayın
Kızlar kilo vermek istiyorsunuz ama veremiyorsunuz o zaman napıcaksınız kıyafetlerinizle fazla kilolarınız saklıycaksınız :D:D Nasılmı işte cevabı :tik:

Kesinlikle siyaha mahkum olmayın.Siyah güzel ve zayıf gösteren bir renk olabilir fakat siyahla birlikte bir çok rengi kombinleyenilirsiniz. Vereceğimiz örnekleri göz önüne alarak kilolarınızı belli etmeden çok şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Eğer basen ve göbeğiniz biraz size fazla geliyorsa bir korseye ihtiyaç olacaktır. Zayıf gösteren bir korse giymeniz ilk adım.Siyah bir keten pantolon renkli bir gömlek ve topuklu ayakkabı sizi gayet zayıf gösterecektir. Yalnız iğne uçlu topuklu ayakkabı seçerseniz göğsünüz biraz dışarı göbeğinizde içeri doğru olacağından gayet şık duracaktır.Pantolonunuzu boru paça veya bol paça seçmelisiniz. Gömleğiniz üstünüze yapışmamalı nede çok bol olmalı normal bir kesim gömlek çok şık duracaktır.

Ben jean giymek istiyorum diyorsanız buna da bir çözüm önerimiz var. Yine bir korseye ihtiyaç duyacağız.Çok açık renkte bir jean tercih etmezseniz bu sizin için daha hoş olacaktır. Sadece kalçanız biraz büyük ise üzerine göbeği hafif açık dar bir bluz şık duracaktır. Bu şekilde dikkatler üst kısıma çekilecek ve kalçalar belirgin olmayacaktır.Zaten korse kilolarınıza epeyi kapatacaktır ve zayıf görünmenizi sağlayacaktır.Eğer göbeğiniz ve kalça kısmınız biraz şişman ise tekrardan bir korse istediğiniz renkte bir jean üzerine tunik gömlek ve gömlekte aksesuar olarak bir kemer sizin gayet zayıf görünmenizi sağlayacaktır.

Ayakkabı olarak tercihi tamamen size bırakıyoruz bu kombinle her ayakkabı sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir.

Tercihiniz elbiseden yana ise burada koyu bir renge ihtiyacanız olacak. Elbisede dekolte istiyorsanız bu sırt veya göğüs dekoltesi olabilir. Yırtmaç hiç hoş olmayacağından bu kadarıyla yetinebilirsiniz. Bacaklarınız fazla kilolu değil ise siyah bir elbise ve siyah bir topuklu ayakkabı gayet hoş olacaktır.Eğer bacaklarınızı beğenmiyorsanız Göğüs altından oturtmalı hafif dekolteli sade renkte bir elbise size çok yakışacaktır.

Doğru tercihi yaptığınız taktirde her zaman şıksınız bunu unutmayın!

Geri