gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

kıyamam nasıl da korkmuşşşş

Konu, 'Komik Resimler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kıyamam nasıl da korkmuşşşş
    yazık canım yaa....
    emegıne saglık

kıyamam nasıl da korkmuşşşş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Kıyamam

Doğuş - Kıyamam

seviyorum seni karşılık görmeden bu aşk seni de beni de öldürür hüzün dolu gözlerim bak senin eserin gel gör halimi ne hallere düştüm. sözünde durmadın sözünde durmayanlarla olasın... sana kıyamam, kıyamam diyordun... beni çok beni çok seviyordun... bana sen cennetim diyordun... şimdi evleniyorsun...
  2. Kıyamam Sana

Kıyamam Sana

Gecenin karanlığında bana güneşi yaşatandın sen... Gözlerimde tek bir damlayı görmemek için herşeyi yapandın... "Ağlarsan sana hakkımı helal etmem " demiştin ya bakma şuan gözlerimdeki yaşlara TOZ KAÇTI YALANINA SIĞINIYORUM YOK CANIM AĞLAMIYORUM... Gittim ya Sanma ki sevgim bittide bitti herşey... Gitmem Gerekiyordu gittim.. Nedenini sorma / sormayın... Aslında bende...
  3. Kıyamam Sana!...

Kıyamam Sana!...

Bir bakışın yere düşse..arş yere düşer üzüntünle beraber dünyana Bir damla gözünden dökülen yaşa,yağmurlar yarışır kendinden bir haber acılarına Dedim ya asma suratını hak vaadi gelir bulur seni ve sevgini Gözlerini çekme benden dayanamam hasretine yar,ben öleyim yerine...! Kıyamam sana. Bakamam gözlerine,dayanamaz bu yürek gözlerindeki acıları görmeye.çaresiz düşer yere bakışlarım Sanadır...
  4. Dondurucu da Domates Nasıl Saklanır?

Dondurucu da Domates Nasıl Saklanır?

dondurucuda domates saklama, dondurucuda domatesin ömrü, dondurucuda domates nasıl saklanmalı Yaz aylarının artık ortalarını geçtiğimiz şu günler de kısa bir süre sonra kış hazırlıkları bayanlar tarafından son sürat başlıyacak. Her mevsim salataların ve yemeklerin vazgeçilmezi olan domates, yaz aylarında yetişen ve olgunluğa eriyen bir sebzedir. Kış ayların da yaz domatesin lezzeti ile...

Sayfayı Paylaş