kıyamet alametleri....

hiç geçkalınmış değil

hiç geçkalınmış değil sevgili okurlar dinimizi çocuklarımıza iyi öğretirsek hem çocuklarımızı kurtarmış oluruz hemkendimizi kıyamete heran hazırlıklı olmamız gerekir bizlere verilen görevleri yaparsak inşallah korkmamıza gerek kalmaz bolbol zikir yapalım dualar edelim allaha yakınlaşalım şeytandan uzak duralım inşallah

çok korkuyom kıyamet olur diye

hayır ölüm korkunç değil ölümden korkmayın bizim onca günahımıza ragmen bi tövbeyle hepsini silen, bana bi adım gelene ben yürürüm,bana yürüyene ben koşarım diyen, onca nimet onca güzellik lutuf eden allaha kavuşmak korkunç değil en büyük hayalimiz olmalı ona kavuşmak.. sadece şöyle diyelim o zor günde bizi salih kullarının arasında nur yüzünü gören imanlı kullarından eylesin aminnn

Allah ım sen koru

arkadaslar sizi tanimiyorum ama internetten kiyamet nasil kopacak yazin aglarsiniz ben com agladim sonumuz oyle olucakmism.ALLAH IM SEN BIZI O ANDAN KORU BIZI NEYSE EN GUZEL SEKILDE SENIN YANINA GELELIM.

rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine hakkıyla kulluk hakkıyla iman etmeyi nasip etsin inşaallah AMİN

Geri