gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

kıymasınlar bunlara demi arkadaşlar

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kıymasınlar bunlara demi arkadaşlar

emegine saglik canimm,seni cok seviyorumm,

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bende seni çok seviyorum canım sen bitanesinnnnnnn

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım

kıymasınlar bunlara demi arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİ De Bunlara Bakin

Bİ De Bunlara Bakin

Soru: 4.murat neden intahar etmiş? Cevap: İlk 3'e giremediği için Evlenmeden olmaz Erhan ! O zaman evlenince ara beni... Soru : Metroseksuel nedir? Cevap : İ.enin yer altından gideni... Soru : Otuz Laz denizci boğulmuş, neden ? Cevap : Denizaltıları bozulunca ittirmeye kalkmışlar Temel yeni bir ayakkabı almış ayakkabıcıda ilk bir hafta sıkabilir demiş. Temelde ilk hafta giymemiş....
  2. Siz de bunları yapıyor musunuz?

Siz de bunları yapıyor musunuz?

Kaslardaki hassasiyet ve ağrılar, çene bölgesinde veya yanaklarda hissedilen ağrılardır. Genellikle diş sıkma nedeniyle ortaya çıkar. En çok görülen şikayetlerden biridir. Çene eklemindeki ağrıların nedenleri nelerdir? Sürekli dişleri sıkmak, diş gıcırdatma (bruksizm) Duruş bozuklukları (özellikle başın öne doğru eğik olduğu duruşlar) Çenenin kapanış bozuklukları ve dişlerdeki...
  3. Bunları bilmeseniz de olur

Bunları bilmeseniz de olur

Bilginin gerekli veya gereksiz olduğu, kişiye, zamana, mekana ve olaya göre değişir. Birisi için gereksiz olan, diğeri için gereklidir. İşte 'olmazsa da olur' özellikli bilgiler. • Uyurken, televizyon seyrederken yaktığmızıdan daha fazla kalori yakıyoruz. • Her dört Amerikalı'dan biri kesinlikle televizyonda görünüyor. • Kelebekler ayaklarıyla tat alırlar. • Kadınlar erkeklere göre iki kat...
  4. 100 deyim arıyorum arkadaşlarım

100 deyim arıyorum arkadaşlarım

100 adet deyim ve anlamları ile birlikte arıyorum 100 Deyim Nerden Bulabilirim teşekkürler.

Sayfayı Paylaş