gebe
  1. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Kıymetini bileceksin aşkın

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında melek plus tarafından paylaşıldı.

KIYMETİNİ BİLECEKSİN AŞKIN [​IMG]

[​IMG]alıntı​

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cokk güzell olmuşş ellerine emegine saglık canım...

3. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
Kıymetini bileceksin aşkın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nereden bileceksin ki...

nereden bileceksin ki...

NERDEN BİLECEKSİN Kİ? Geldiğinde, Yetim bıraktığın yüreğimi iki parça göreceksin. Sol yanımı gözyaşında sel olmuş, Sağ yanımı kan içinde solmuş bulacaksın. Dayanamayacaksın sensiz bu halime. Hep acılarında sevgisine dayandığın Bu adamı yerinde bulamayacaksın... Çünkü sağlam olarak bıraktığın o adamı Sensizlikte çökmüş ve yatalak bulacaksın. Yıkılır gibi olacaksın bir an, Ve yıkılacaksın....
  2. bilmedin kıymetimi....

bilmedin kıymetimi....

kıymetimi bilmedin kiymetimi bilmedin sevgimin kıymetini sevgimin değerini degerimi siir Çok sevmiştim ama çok Bilmedin kıymetini Kaybedince mi anladın Değerini sevgimin Çok değiştin ama çok Bende senden eser yok Yok artık inan yok Benden sana fayda yok Anılarımı valizime doldurdum Sıraladım onları üst üste Aşkıma da bir çizgi çektim Gidiyorum şimdi sıra bende Şimdi...
  3. Yabancı Menkul Kıymetler Piyasası

Yabancı Menkul Kıymetler Piyasası

Yabancı Menkul Kıymetler Piyasası bünyesinde Uluslararası Tahvil Pazarı (Pazar) faaliyet göstermektedir. Pazar 16.04.2007 tarihinde faaliyete geçmiş olup, Türkiye Cumhuriyeti Hazinesi tarafından ihraç edilen ve Borsa kotunda bulunan dış borçlanma araçları (“Eurotahvil”) işlem görmektedir. Uluslararası Tahvil Pazarı Kesin Alım Satım İşlemleri İşlem Esasları Pazar’da...
  4. Soru sormayı bileceksin!!!

Soru sormayı bileceksin!!!

İki arkadas, hararetle tartışıyormus. Tartıştıkları konu, sigara içerken İncil okunup okunmayacağı imiş... Sonuç alamayınca hikaye bu ya Papa'ya sormaya karar vermişler. Papa'nın yanına gidip sırayla sorularını sormuşlar. Biri olumsuz cevap alırken diğeri, izin almayı başarmıs. İzin alamayanın sorduğu soru: - Papa hazretleri, İncil okurken canım sigara içmek istiyor, içebilir miyim? -...

Sayfayı Paylaş