gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Kıymetini tam bilmediğimiz meyve

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

bilmediğimiz meyveler bilmediğimiz oyunlar Nezleyi geçiren, sinirleri rahatlattığı belirtilen armut, mideyi kuvvetlendirip hazmı kolaylaştırıyor.
    Kalp çarpıntısını önleyen armudun içinde A, B1, B2, B3, B6 ve C vitaminleri bulunuyor. Uzmanlar, armudun yemeklerden önce yenmesi gerektiğini kaydediyor. Uzmanlara göre armudun faydaları şunlar:

Kandaki üre asidi ve üre tuzlarını dışarı atıyor. Böbreklerin düzenli çalışmasına yardımcı oluyor. Böbreklerde kum ve taşlarının dökülmesini sağlıyor. Kabızlığı önleyerek idrar söktürüyor. Yüksek tansiyonu düşürüp kanı temizliyor.
    (Bugün)

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kıymetini tam bilmediğimiz meyve
    paylasim icin tesekkurler canim ellerine saglik

Kıymetini tam bilmediğimiz meyve konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meyve

Meyve

Yoksul için zenginliğe, zengin için çok mala, bekar için evlenmeye, hanıma, çocuklara, aile bireylerine, emlake, hastalıklardan şifa bulmaya, sevinç ve neşeye, yararlı işlere, ilme, nakit paraya, Yaş meyve devamı olmayan rızka, kurusu sürekli olan rızka,, Mevsiminde ve olgunlaşmış meyve çobuk hasıl olacak rızık ve hayra, mevsimi dışında görmek, o meyvenin olgunlaşma mevsiminde meydana gelecek...
  2. bilmedin kıymetimi....

bilmedin kıymetimi....

kıymetimi bilmedin kiymetimi bilmedin sevgimin kıymetini sevgimin değerini degerimi siir Çok sevmiştim ama çok Bilmedin kıymetini Kaybedince mi anladın Değerini sevgimin Çok değiştin ama çok Bende senden eser yok Yok artık inan yok Benden sana fayda yok Anılarımı valizime doldurdum Sıraladım onları üst üste Aşkıma da bir çizgi çektim Gidiyorum şimdi sıra bende Şimdi...
  3. kıymet bilene‏.. mutlaka okuyun...

kıymet bilene‏.. mutlaka okuyun...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yabancı Menkul Kıymetler Piyasası

Yabancı Menkul Kıymetler Piyasası

Yabancı Menkul Kıymetler Piyasası bünyesinde Uluslararası Tahvil Pazarı (Pazar) faaliyet göstermektedir. Pazar 16.04.2007 tarihinde faaliyete geçmiş olup, Türkiye Cumhuriyeti Hazinesi tarafından ihraç edilen ve Borsa kotunda bulunan dış borçlanma araçları (“Eurotahvil”) işlem görmektedir. Uluslararası Tahvil Pazarı Kesin Alım Satım İşlemleri İşlem Esasları Pazar’da...
  5. Kıymeti bilinmeyen meyve

Kıymeti bilinmeyen meyve

bilinmeyen meyveler türkiyede bilinmeyen meyveler meyve isimleri Armudu hakir görür, iyisini ayılara yedirir, argoda kızdığımız ve işe yaramaz olduğunu ima ettiğimiz birine bile 'armut' deriz. Oysa bakın armut nelere kadir? Nezleyi geçiren, sinirleri rahatlattığı belirtilen armut, mideyi kuvvetlendirip hazmı kolaylaştırıyor. Kalp çarpıntısını önleyen armudun içinde A, B1, B2,...

Sayfayı Paylaş