gebe
  1. cihat usta

cihat usta Forum Okuru

Kız arkadaşımla 3 kez ilişki yaşadık hamilemidir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında cihat usta tarafından paylaşıldı.

Mrba kız arkadaşım (16) la 3 kez ilişkiye girdik 3 kez 12 haziranda ilişkide 2.sinde içine boşaldım bi saat sonra ella 30 mg ertesi gün hapı verdim şimdi test çubuğu yaptık pozitif çıktı Tarlusal verdim düşükyaparmı... gebelik belirtileri.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016
  2. Zeynep akar

Zeynep akar Forum Okuru

Kız arkadaşımla 3 kez ilişki yaşadık hamilemidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelerin bulantıdan aşermeye kadar yaşadıkları

hamilelerin bulantıdan aşermeye kadar yaşadıkları

evet hanımlar ben 8 haftalık hamileyim ve ilk gabeliğim o yüzden nelerle karşılaşacağımı bilmiyorum benim gibi olan hanımlarıda bilgilendirirseniz sevinirim bu yüzden panik yapan hanımlarada yardımcı olalım
  2. Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

acil kontrasepsiyon nedir,korunması ilişki sonrası gebelik şansı,korunmasız ilişkiyle hamile kalınırmı,korunmasız ilişki ve hamilelik hakkında bilgiler Korunmasız girilen bir cinsel ilişkiden veya kullanılan yöntemin başarısından şüphelenilen durumlarda ilişki sonrası gebeliğin olmasını engellemek amacıyla kullanılan yöntemlerdir. Bu amaçla, en sık olarak hormonlar yöntemler...
  3. Korumasız ilişkiye girdim hamilemiyim?

Korumasız ilişkiye girdim hamilemiyim?

Mrhb adetimden 10 gün önce ilişkiye girdik yani korunmadık 10 günde hamile kalınırmı adetime 3 gün war 2 gündürde sanki adet olucakmışım gibi ağrı war hamilemiyim acaba acil cvp
  4. Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat boşalma falan olmadı şuan Adetim 11 gündür gecikiyor daha önce hiç bu kadar gecikmemsti. Adet gecikmesi nin beşinci günü idral testi yaptım negatif sonuç,dokuzuncu gün tekrar idral testi yaptım yine negatif bu testlere ne kadar güvenebilirim ewde yapılan teste
  5. KIZ ARKADAŞIM HAMİLEMİ YARDIM

KIZ ARKADAŞIM HAMİLEMİ YARDIM

MERHABA KIZ ARKADAŞIMLA 7 GÜN ÖNCE İLİŞKİYE GİRDİK TEST YAPMIŞ BANADA GÖSTERDİ POZTİV ŞOK OLDUM BEN GERİ ÇEKTİM KENDİMİ NASIL HAMİLE KALDI BU MÜMKÜNMÜ??

Sayfayı Paylaş