gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kız arkadaşımla sürtünme yoluyla beraber olduk

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kız arkadaşımla sürtünme yoluyla beraber olduk ama hiç bir boşalma yaşamadım kız arkadaşım normal adet gününden bir kaç gün önce hasta olmuş ve ilk gün normal ikinci ve üçüncü günde azalma olmuş kanamalarında hamilemidir.....?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar, Zaten görüldüğü üzere mens olmuş bu durumda hamilelikle ilgili hiç bir şüphe olmamalıdır. Kız arkadaşınız hamile değildir. Rahat olun lütfen.

kız arkadaşımla sürtünme yoluyla beraber olduk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'arkadaŞini Al, Beraberce Cennete Gİrİn'

'arkadaŞini Al, Beraberce Cennete Gİrİn'

Hz. Enes (r.a.) anlatıyor: 'Resûlüllah (s.a.v.) ile beraber bulunuyorduk. Bir ara azı dişleri görülecek şekilde gülümsedi. Sebebini sorduğumuzda şöyle buyurdular: 'Ümmetimden iki kişi Allâh'ın huzuruna gelirler. Birisi, -Yâ Rab, benim bunda hakkım var; hakkımı bundan al, bana ver, der. Allah Teâlâ da ötekine, -Hakkını ver, buyurur. Adam, -Yâ Rab, bende sevap nâmına bir şey kalmadı, der....
  2. Yol Arkadaşım

Yol Arkadaşım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kız arkadaş

kız arkadaş

Benim hiç kız arkadaşım olmadı ne yapmalıyım bilmiyorum ve içine kapanık olmanın bunda çok büyük etkisi var. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yaşın önemide ayrı sorun. Bir kızın beni beğendiğini nasıl anlarım hiçbirşey ama hiçbirşey bilmiyorum. Ne yapmalıyım?
  4. Sürtünme yoluyla ilişki

Sürtünme yoluyla ilişki

Selam 18 ocakta regldim 4.günümdü sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım bu konuda bir bilgim yoktu üzerimde ped iç çamaşırı ve külotlu çorap vardı vajinamın üzerine boşalma oldu korktum temizledim akşam 10 saat geçmişti ella ertesi gün hapı aldım.Çok araştırma yaptım ve çok korkuyorum 15 gün oldu bugün 3 gündür akıntım var ped ile denedim tekrar tekrar sızmıyor içeri sızmadı hatta çok fazla...
  5. Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat boşalma falan olmadı şuan Adetim 11 gündür gecikiyor daha önce hiç bu kadar gecikmemsti. Adet gecikmesi nin beşinci günü idral testi yaptım negatif sonuç,dokuzuncu gün tekrar idral testi yaptım yine negatif bu testlere ne kadar güvenebilirim ewde yapılan teste

Sayfayı Paylaş