gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Kız Arkadaşının Arkadaşını Ayarla

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Çok güzel bir oyun

Kız Arkadaşının Arkadaşını Ayarla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız arkadaşı olmayanların cevapları :)

Kız arkadaşı olmayanların cevapları :)

kiz arkadasin yok mu? -cumaya gitti, gelecek. -kiz arkadasin yok mu? -yok mu" derken bir alay mi sezdim yoksa bana mi oyle geldi? -yok canim ne munasebet! -yikil karsimdan! -emredersin abi! -kız arkadaşın yok mu? -olsa dükkan senin. - kız arkadaşın yok mu - ne para, ne araba, ne de manita... alem duysun boyle aski bu alemde kral carsi... - kız arkadasın yok mu? - dur...
  2. Kız arkadaşının ısırığı öldürüyordu

Kız arkadaşının ısırığı öldürüyordu

Kız arkadaşının ısırığı öldürüyordu Tayvan'ın başkenti Taipei'de çok ilginç bir olay yaşandı. 28 yaşındaki bir genç, sevgilisinin kolunu ısırması sonucu nadir görülen hemolitik streptokok bakterisinden kaynaklanan bir enfeksiyon kaptı. Olayın ay başında meydana geldiği, gencin sevgilisiyle yaşadığı bir tartışma sonucu, kolunun kız arkadaşı tarafından ısırıldığı kaydedildi. Yetkililer,...
  3. Kızların tehlikeli kız arkadaşları !!....

Kızların tehlikeli kız arkadaşları !!....

tehlikeli kızlar kız arkadaşları bekar kızlar buyrun muhabbete kadınlar kulübü Amaaaaaaaaan dikkat m.m :):) 1 - Hesapta olmayan kız Sizin için özel olan dişiyi dışarıda yemeye götürme eylemine giriştiniz. Buluşma gününüzde sizi arayıp bir arkadaşını getirip getiremeyeceğini sorar ve siz de en baba sesinizle ‘hayır sorun olmaz tatlım’ dersiniz ve eklersiniz: “Arkadaşınla tanışmak istiyordum...
  4. arkadaşlar ...

arkadaşlar ...

hemen bir konu açmak istiyorum çünkü merak ediyorum benimle aynı sıkıntıyı çekenler varmı diye kaynana ve kayınederiyle aynı evde oturan var mı? varsa nasıl gidiyor? ben çok yakında ayrılıyorum inşallah. ama bir senede çok çektim artık son zamanlar dişimi sıkıyorum Allah dğına göre kar verirmiş ama eşimle çok iyi anlaşmama rağmen çok üstüme gelindi geçen geçiyor da unutulmuyor işte bazı...
  5. kız arkadaş

kız arkadaş

Benim hiç kız arkadaşım olmadı ne yapmalıyım bilmiyorum ve içine kapanık olmanın bunda çok büyük etkisi var. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yaşın önemide ayrı sorun. Bir kızın beni beğendiğini nasıl anlarım hiçbirşey ama hiçbirşey bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

Sayfayı Paylaş