gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Kız bebekleri için patikli harika elbise modeli

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Kız bebeği olan ve olacak olan melekler çok şanslısınız bu patikle ikili takım olarak örülmüş bu elbise harika birşey değilmiii:)

Pembiş pembiş güzelll değilmi ben hayalimde içinide doldurdum minik hanımlara çok yakışacak çokkk:)

Kız bebekleri için patikli harika elbise modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kız bebekler için örgü elbise ve patik modelleri

kız bebekler için örgü elbise ve patik modelleri

kız çocuk elbise modelleri kız bebek örgü modelleri bebek örgüleri elbise patik bebek bekleyen vede bebeğinin cinsiyeti kız çocuğu olan anne adaylarına özel örgü elbise modelleri ve patik modelleri :) mükemmel ötesi elbiseler :)
  2. Minik bebeğiniz için fıstık gibi harika örgü elbise modelleri

Minik bebeğiniz için fıstık gibi harika örgü elbise modelleri

Minik fıstık kızlarınız için harika süper örgü elbise modelleri seçin birini örün,giydirin,salına salına gezinsinler minik hanımlarınız:)
  3. Kız Bebekler İçin Çok Cici Örgü Elbise Modelleri

Kız Bebekler İçin Çok Cici Örgü Elbise Modelleri

bebek örgü elbise modelleri kız bebek elbise modelleri örgü etek kız 2011 Birbirinden şirin ve şık minik prensesler için örgü elbise modellerini paylaşıyorum.Bebekler zaten başlıbaşına şirinler onları birde bu elbiselerin içinde düşündükçe hakkaten deli oluyorum:D:D
  4. Kız Bebekler İçin Özel Tasarım Abiyeler

Kız Bebekler İçin Özel Tasarım Abiyeler

Bebekler için de abiye modeli olur mu demeyin çünkü öyle bir oluyor ki hatta bazen keşke aynısının büyük tasarımı olsada bende giyebilsem bile diyebiliyorsunuz:) Kız çocuğu olanlar daha iyi bilir ki günümüz de minik prenseslere özel o kadar güzel tasarımlar sunuluyor ki bazen seçim yapmak da bile zorlanıyorsunuz. Bebekler için abiye modelleri, piyasa da hazır bir şekil de satıldığı gibi bunun...

Sayfayı Paylaş