gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

kız bebişlere hamıle olanlar buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

gebe olanlar hamile olanlar hamile kızlar slm hamişlerrr nasılllarmış cimcimelerrr

2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    ben bennnn :)

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ee nasıl senın cimcime üzüyormu annesini anlatsana biraz

4. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63

çok şükür iyi, oldukça hareketli maşallah
    ama geceleri üzüyor malesef... artık rahime çok baskı yapıyor. sağa sola dönerken çok zorlanıyorum. bu yüzden de çok uyanıyorum, bir türlü rahat edemiyorum :)

5. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ayyy bugunler beni beklıyor desene ben bugun 21 haftalık oldum ama bakalım ne olacak ilerleyen gunlerde merak ediyorum hemecıkte dogum anı gelsim istiyorum onu cok merak ediyorum acaba kıme benziyor ha bu arada cnm sen kac kg aldn bebegın kac kıloydu 21 haftalıkken

6. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar...bızde 20.haftanın ıcındeyız....bebıs ıyısagolsun kızım suan sessız hala hareket yok....aslında cok hareketlıymıs ama ben hıssedemeyorum belkı..gercı bugun sabah yatarken kıpırtılar hıssettım ama.....en son gıttıgımızde 235gr ıdı.....onumuzdekı hafta kontrolumuz var bakalım ne durumda bızım hanımefendı:)suana kadar ben 3 kılo aldım bakalım neolcak ılerleyen donemlerde.....bu arada dogumdan cok korkuyorum ama o gunude sabırsızlıkla beklıyorum.....

7. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    valla kızlarr bnmki 620 gr dedi doktor sizce nasıll

8. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    bır hafta gelısımı ılerdeydı senın galıba eger oyleyese bence masallahı var ıyı yanı....tombık olcak kısss senın kız:)olsun aman ıyı olsunlarda kıloları ıyı olsun.....normaldır eger olmasaydı doktor soylerdı zaten.....

9. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    bende geldim bendeeee :) hep ilk cocugum kiz olsun istedim rabbim nasip etti :) beni bu aralar yoruyo kizim bazen yürüyünce sag yada sol kasigim batiyo adim atamiyorum, bide akinti gibi bisey oluyo sanki affedersiniz altima kacirmisim gibi cuma gününden beri bundan 3 hafta öncede olmustu doktor normal dedi tekrar ayni nedenden gitmekte istemiyorum :S
    kizim cok sükür arada tekmeliyo anne ben iyiyim diyoda rahatliyorum :) biz en son kontrolümüzde yani 19+6da 23 cmdik teyzeleri kilosunu söylemedi doktor sadece iyi gelisiyo dedi sevindik :)

10. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    ooo bütün kizlar toplanmis.... Kizimla bende varim :)
    teyzeleri benim kizim bastan beri beni hic üzmedi halada cok rahat bi hamilelik yasiyorum, insallah böyle dvm eder... uyanik oldugu saatleri ögrendim diye bilirim... 13-14 arasi, 20-21 arasi mutlaka bi hareketlenir... veeee geceleri.... geceleri baya hareketli oluyor... ayyy cok seviyorum onu yaaaaaaaaaaaaaa

11. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ay kızlar bnm kızda cok hareketli ama şimdi uyuyor sanırım

12. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    ben 28. haftayı bitirmek üzereyim. yani 7 ayda toplam 10 kio aldım. çevremdekilere söyleyince inanamıyorlar. demek ki çok iyi dağılmış diyorlar, belli değilmiş o kadar.
    çalışmak iyi geldi. bacaklarım açıldı resmen, tam hareket oldu benim için. yoksa yaz tatilinde evde iyice hantallaşmıştım. şimdi çok şükür çok rahat yürüyorum.

13. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba şubat ayının tatlı prenseslerinin anneleri :) 20+3 üz bugün ufaklık yaklaşık 380 gram civarında ama dr. işiniz var çok hareketli bi kız diyo bizim yaramaza haklı da gerçekten hiç durmuyo hele geceleri sürekli kalkıyorum kıpırtıları değil teklmeleri direk hissediyorum artık çok yorulduğum zaman kızıp basıyo tekmeyi genelde :) bide rock dinlediğimde eşlik ediyo bana müzik tarzımız da belli oldu sanırım ee annesine çekmiş yawrum :) allah hepimizin miniğini bağışlasın...

14. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    kızlar ben hıc kılo almadım ama mınım kızım kılolu sanırım 650 gr civarı dedi doktor bakalım nolcak

15. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    enem burası çok güzel datlu muhabbeti olan biyer eee ne yani şimdi hamiş deilim diye gelemicekmiyim:( hepinize hayırlı doğular kızlar Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip eder inşlh....
    isteyen herkesede bu güzel duyguları tattırır...

kız bebişlere hamıle olanlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamıle olanlar buyrunn

hamıle olanlar buyrunn

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Açıklamalı kız bebişlerine patik

Açıklamalı kız bebişlerine patik

açıklamalı patik örnekleri Meleklerim canlarım doğum yapacak yapmış hatta arkadaşları hamiş olanlara süpriz yapmak için el emeği göznuru bişeyleryapmk istemzmisiniz?? İstiyosanız meleklerim işte size yılın fırsatı... Açıklamalı bebiş patiği örneği... PEMBE PATİKLER 39 İlmek atarak 1 sıra ters örün.Ön yüze geçtiğinizde 1 haroşa örün, 1 arttırın ( şişe bir kez ip dolayın) 18 ilmeği...
  3. kızlar bebişime battaniye başlıyorummmm

kızlar bebişime battaniye başlıyorummmm

bebişime örgüler kızlar bunu beğendim siz nedersiziniz:A güzel modelleriniz varmı ama basit olsun:oppucuk:
  4. Bebişlere Mama Sandalyeri Burada!!!

Bebişlere Mama Sandalyeri Burada!!!

Meleklerim;bebeğiniz artık büyüdü ve ek gıdalara geçeceksiniz ozaman sizlere kolaylık sağlayacak mama sandalyeleri lazım.Hadi model beğenelim :)
  5. hamılemıyım

hamılemıyım

merhaba kızlar sımdıden tsk ederm uzun olacak ama ne olur yardım edın ben adetıme 1 gun kala aksamdan ılk testımı yaptım once cok cok gorunmeyecek kadar sılıktı sonra 20 25 dk ıcınde daha da belırgınlestı bu cızgı,adetım 2 gun gectıkten sonra sabah ac karnına ıdrar testımın 2.sını yaptım 2 numaralı resimde de görüldüğü gibi beyaz çizgi belirdi yaklaşık 20 dk sonra kırmızılık oluşmaya başladı...

Sayfayı Paylaş