gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Kız Böyle İstenirr

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Hani böyle tanık oldunuz mu hiç bilmiyorum ama kız isteme muhabbetleri vardır.Gördük beğendik,Allahın emri peygamberin kavliyle.... diye uzar gider.Cevaplarda hep aynıdır ehh gençler anlaşmış bize laf düşmez.derler başka türlü oldugunu ben hiç görmedim işitmedim takiiiiii burdakileri görene kadar.

1. -ver ulan!
    Kaynak : yorumla.net - kız böyle istenir! / kız isteme diyalogları -al!
    -saol!
    -peki!

2.-bizim oğlan sizin kızı beğenmiş,istiyoruz biz de.
    -ah pek güzel fakat oğlunuzu göremiyorum nerde kendisi
    -dükkanda oğlan getirmedim dükkan boş kalmasın diye
    -anlıyorum.

3.-efendiimm Allah'ın emrı Peygamber'in kavliyle
    -beyfendi ateistiz biz, bu bölümü atlasak

4.-gelelim esas konuya,düşündük taşındık binbir türlü geyik yaptık..biz sizin kıza talibiz..
    -kısmetse olur beyfendi
    -evetmi hayırmı yani veriyomusunuz
    -kısmet
    -nasıl kısmet? evetmi hayırmı kardeşim?
    -ebennnnnn

5.(eşcinsellik kötü şey)
    -velhasıl kelam,bizim oğlana sizin kızınızı..ee oğlunuzu..ee yıkıldı ama konsept şimdi olmadıki
    -BİİPtir et dünür mahalle çalkalanıyo zaten olayla, adımız i.ne babasına çıktı, bide konsept falan diyip kızdırma adamı

6.-güzel kızınızı oğlumuza istiyoruz sizin içinde uygunsa
    -kısmetse olur İnşallah
    -ah mantık hatası oldu. kısmetse zaten olur sizin İnşallah demenize gerek yok
    -ne ha?
    -mantıksız oldu diyorum,kısmette yazıldıysa sizin İnşallah demesenizde kızı vermesenizde

Kız Böyle İstenirr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar Böyle Koca İstermisiniz??? (şiirli)

Kızlar Böyle Koca İstermisiniz??? (şiirli)

Hanımım ne söylerse çıkmam onun sözünden Ne arzu ettiğini keşfederim gözünden Saygı gösterip ona sabah erken kalkarım Ortalığı süpürür sobamızı yakarım Çayımızı hazırlar soframızı kurarım Bu arada uyanır sultanlar gibi hanım İbriği tası alıp eline su dökerim Hizmetimi beğenir takdir eder şekerim Evi badana eder duvarları sıvarım Elimden her iş gelir tahtaları ovarım Sinirliyim titizim...
  2. Kızını ‘töre böyle’ diye öldüren baba tutuklandı

Kızını ‘töre böyle’ diye öldüren baba tutuklandı

Kızını ‘töre böyle’ diye öldüren baba tutuklandı Şanlıurfa’da ailesinin izni olmadan evlenen, daha sonra eşini terk edip geri dönen genç kız, “töre böyle” diye babası tarafından öldürüldü. “Kız gelinliğiyle gitti yerden, ancak kefeniyle çıkar” diyen baba tutuklandı. ŞANLIURFA - Yasemin K., 19 yaşında töreye karşı çıktığı için babası tarafından öldürüldü. Şanlıurfa’da...
  3. Bö- Kız İsimleri

Bö- Kız İsimleri

Böbülük: gül goncası Böğürtlen: dikenli bir çalı Böğüş: akıl, zeka
  4. Kızlar Yaparsa İşte Böyle Olur

Kızlar Yaparsa İşte Böyle Olur

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Laptop kendi kendine kapanıyor ya kızlar neden böyle

Laptop kendi kendine kapanıyor ya kızlar neden böyle

Kızlar Casper Hp Pavilion marka laptopum var windowsu açıyorum böyle bekliyorum 5-10 dakika sonra birden bire kendi kendine kapanıyor. Bakıyorum pili tamam şarjla kullanıyorum o da tamam 2 ay oldu ya alalı daha servise de götürmek istemiyorum. Bu kadar kısa sürede bi laptop kafayı mı yer anlamıyorum ya. Napacam ben şimdi?

Sayfayı Paylaş