gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Kız Çocuk İsteyen Annler Dikkat!!

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

hamilelik, hamilelikte beslenme, kız çocuğu doğurmak, kız çocuğu isteyen anneler, kız çocuğumu istiyorsunuz

henüz bebek düşünmüyoruz ama ben bir kızım olsun çok istiyorummmmmmmm:hede::hede:tabiiki sağlıklı olması en önemlisi ama yinede insanın gönlünde bişiler yatıyo benimde kız bebek isteğim var inşallah rabbim nasip eder banada :D:D

Hollanda’daki Maastricht Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmada, kız çocuk sahibi olmak isteyen kadınların tuzlu yiyeceklerden ve muzdan uzak durmaları gerektiği belirtildi. Ancak uzmanlar, bu tür çalışmaların çift kontrollü olması ve kanıta dayanması gerektiğini söylüyor.

Araştırmaya göre, kalsiyum ve magnezyum içerikli yiyecekler kız çocuk sahibi olmada daha etkili.

Araştırma sonuçlarına göre, kız isteyen anne adaylarının kalsiyum içerikli yoğurt, peynir, ıspanak, badem, brokoli, portakal, somon balığı ve yulaf ezmesi ile magnezyum içerikli kaju fıstığı, fasulye, buğday gevreği gibi yiyecekleri yemesi gerekiyor.

Ancak çocuğun cinsiyetini belirleyen Y kromozomun babadan geldiğini belirten uzmanlar, bu tür çalışmaların anlamlı olması için çift kontrollü yapılması ve kanıta dayalı olması gerektiğini söylüyor.

2. pinar okul

pinar okul Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Bebek sahibi olmak şüphesiz harika bir duygu muhteşem bir ayrıcalık; Allah isteyen herkese bu güzel duyguyu tattırsın inşallah. Benim içime doğmuştu oğlum olacağı ve öyle de oldu; zaten erkek olsun istemiştim fakat bunu Allahtan saplantısızca istedim.

En nihayetinde oğlum oldu büyüdü bile. Şimdi bu konu dikkatimi çektiğine göre kız çocuğu istiyorum demek oluyor:baby:Hanımlar her şeyin başı dua, buna inanabilirsiniz. Cinsiyet tercihi yapamıyoruz belki ama insanın gönlünden geçiyor kız ya da erkek olması. Dediğim gibi ben erkek istedim ve Allah kırmadı beni, hayırlı gördü ve gönlüme göre verdi. Allah çocuklarımızın acısını göstermesin. Hamişlere de rahat doğumlar nasip etsin inşallah.:kiss:

Kız Çocuk İsteyen Annler Dikkat!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kız çocukları

kız çocukları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çocuklarımıza Dikkat!

Çocuklarımıza Dikkat!

Psikolog Eyüp Yeniyıldız çocukların suçtan korunmalarına yönelik dikkat edilecek hususları ailelerle paylaştı. Ordu bölgesinde uzun süredir Suça karışmış ya da suçtan zarar görmüş çocuklarla adli süreçte mesleki çalışma yapan Psikolog Eyüp YENİYILDIZ Suça karışmış çocuklarda ortak olarak gördüğü en önemli özelliğin parçalanmış aileden gelmiş olmaları ya da aile içi iletişimin zayıf...
  3. sütlerini sağarak vericek annlerin dikkatine

sütlerini sağarak vericek annlerin dikkatine

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bebek İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Bebek İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

hamile kalmadan önce dikkat edilmesi gerekenler,sağlıklı gebelik için ne yapmalıyım,hamile kalmadan önce nelere dikkat etmeliyim,hamile kalmadan önce bilinmesi gerekenler,hamile kalma hakkında bilgiler * Sağlıklı, sorunsuz bir gebelik dönemi geçirmek ve lı bir bebek sahibi olabilmek için gebe kalmadan önce bir Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı ile görüşüp muayene olmak önemlidir. *...

Sayfayı Paylaş