gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kız çocukları için çok şık kazak modeli

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

12 yaş kazak modelleri çok şık kazak modelleri 12 yaş örnekleri İşte küçük kızınız için çok şirin ve bir o kadarda kullanışlı bir kazak modeli hanımlar.
    Modeli istediğiniz renkte yapabilirsiniz tercih size kalmış tabiki süslü kızınıza da danışmak ta fayda var:D
    Ama resimdeki yeşilin tonu gerçekten çok hoş duruyor ben normaldede yeşil ve tonlarını sevdiğim için hemen yeşile gönlüm kadı:)

Modelin içine bir bodyle model çok daha kullanışlı hale gelebiliyor ve şimdi modeli ve yapılışını veriyorum

ARKA: 75 ilmek başlanacak. 19 sıra haraşo örülerek düz örgüye geçilecek. Beden boyu 22 cm’de kol evi için yanlardan 1 defa 3, 1 defa 1 ilmek kesilerek devam edilecek. Beden boyu 40 cm’de arka yaka ortasından 32 ilmek kesilecek. Her iki omuzda kalan 17 ilmek 2 sıra örüldükten sonra kesilerek arka parça tamamlanacak.
    ÖN: 76 ilmek başlanacak. 1 sıra haraşo örüldükten sonra 19 sıralık diagram takip edilecek. tarafı da aynı şekilde örülerek ön t parça bitirilecek.
    KOL: 45 ilmek başlanacak. 19 sı- : ra haraşo örülerek düz örgüye ge- ; çilecek. 15 sıra sonra yanlardan l 12 defa l’er ilmek artış yaparak I 69 ilmeğe ulaşılacak. Kol boyu 30 i cm’de tüm ilmekler kesilerek kol ; bitirilecek

Kız çocukları için çok şık kazak modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kız çocukları için boncuklu kazak modeli

kız çocukları için boncuklu kazak modeli

kız çocuk kazakları kız kazak modelleri çocukları için kazak modelleri çocuk örnekleri
  2. Erkek çocukları için  çok güzel kazak modeli

Erkek çocukları için çok güzel kazak modeli

Küçük yakışıklı oğlunuz bu kış üşümesin:) Çok hoş çocuğunuz için bir kışlık kazak modeli eğer elinizden örgü işi geliyorsa bence bu modeli kaçırmayın ve oğlunuza tam kış gelmeden örün hanımlar:tik: Modelin yapılışına gelince hemen tarifi veriyorum: ÖN-ARKA: 86 ilmek başlanacak, ilmekler 2 düz 2 ters olarak dizilip 10 sıra lastik örülecek. Lastik üzerinde yanlardan ! ilmek içerden l’er ilmek...
  3. Kız çocukları için kırmızı kazak modeli

Kız çocukları için kırmızı kazak modeli

kız çocuklarına kazak modelleri kız çocuk örgü kazak modelleri çocuklarına kazaklar kırmızı modeli Artık kış kapıda ve kendini hissettirmeye başladı bazı bölgelerimizde uzun kolular çıkmaya ve giyilmeye başlandı bile. Havaların serinlemesiyle birlikte çok yakında kazak giyme mevsimide başlıcak eğer sizin de minik bir kızınız varsa ve örgü de elinizden geliyorsa sizler için süper bir kazak...
  4. Çok şık motifli kazak modeli

Çok şık motifli kazak modeli

motifli kazak modelleri motifli kazak örnekleri süveter modelleri Şık ve zarif motifli kazak modelinin yapılışını ve malzemelerini sizler için veriyorum hanımlar=) 4.5 numara şiş, tek kat ip 3x100 gr, Kartopu Yazgülü 83 ilmekle başlayın. 1. sırayı oluşturmak için: 8 ters, 2 düz, 9 ters, 2 düz, 2 ters, 2 düz, 10 ters, 2 düz, 1 ters, 2 düz, 10 ters, 2 düz, 2 ters, 2 düz, 2 ters, 2 düz, 9...
  5. Anlatımlı çok şık kazak modeli

Anlatımlı çok şık kazak modeli

anlatımlı kazak modelleri Oldukça şık bayan kazak modelini şemasıyla birlikte nasıl yapıldığı bilgilerini sizlerle paylaşıyorum.İster kazak olarak isterseniz de bolero olarak kullanabileceğiniz bu modelin nasıl yapıldığı bilgilerini veriyorum BEDEN: S(M,L) 200gr(300gr,300 gr.) ip,misinalı şiş no:5,5 20 ilmek.20 sıra=10*10 cm. Bluz misinalı şişle bütün olarak örülüyor .Şişe 156(176,196) ilmek...

Sayfayı Paylaş