gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Kız çocuklarına abiyeler

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

çocuklar için abiyeler çocuk abiyeleri cocuk abiyeler çocuk abiyesi abiye Melekler 'im sizler düğüne gidince süslenir takıp takıştırılırsınız da :) Minik bebek leriniz süsden eksik kalırlar mı hiç.Tabikide hayır anneler çocuklarınız için harika abiye modelleri var onları mutlu etmek için daha ne duruyorsunuz :f040:

[​IMG]assolist doğmuş :)

[​IMG]Çatlatıo ortalığı :)

[​IMG]en havalıyım dio

[​IMG]Melek ler mekanı güzeliyim dio :)

Kız çocuklarına abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. genç kızlara cici abiyeler

genç kızlara cici abiyeler

en cici abiyeler cici abiyeler en güzel genc abiyeleri genç işi genç kızlar için mini genç kızlar;sizin gibi çıtı pıtı olan bu abiyelerle çok cici ve çok şık görüneceksiniz.özel günlerde giyebilceğiniz en güzel abiyenizi siz kendiniz seçin..:)
  2. Kız Çocuklarına 2009 model bebek abiyeleri

Kız Çocuklarına 2009 model bebek abiyeleri

bebek abiyeleri çocuklara göre abiyeler kız çocuklarına abiye kız çocuklarına abiyeler 2009 çocuk abiye modelleri Sevgili Melişlerim, hepimizin özel günledinde kız çocuklarımıza giydirmek istediğimiz abiye modelleri ararız, şimdi bu çocuk abiye giysileri sizlere güzel fikirler verebilir :) Yakında düğün var yada kına var ama kızıma bir türlü abiye bulamıyorum gelinlik yada giysi...
  3. Çocuk Gelinlikleri ve Abiyeleri

Çocuk Gelinlikleri ve Abiyeleri

çocuk gelinlikleri çocuk abiyeleri cocuk abiyeler şık abiyeleri en şık Evleniyorsunuz...Yada çok yakın bir akrabanız evleniyor.Küçük kızkardeşiniz yeğeniniz de sizinle birlikte gelinlik mi giymek istiyor.. Kızınız evlenecek akrabasının düğününde nişanında illede bende gelin olacammı diyor:D İşte o zaman bu gelinlik ve nişan abiyeleri tam sizin ufaklığa göre harika gelinlik ve şık abiye...
  4. Genç Kızlar İçin Şık Abiyeler

Genç Kızlar İçin Şık Abiyeler

Bu yazı 2013 abiye modelleri ile birlikte genç kızlar için gece elbiselerini içermektedir. Her bayanın hayatı boyunca yaşadığı ve yaşayacağı mutlaka özel günleri vardır. Böyle özel gün ve gecelerde günün anlam ve önemini vurgulayan abiye elbise modelleri tercih edilir. 2013 Abiye modası arasından genç kızlara özel olarak seçtiğim gece elbise modellerini sizlerle paylaşıyorum.
  5. 5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

Kız çocuklarının kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar herbirşeyleri oldukça şirin, kokoş ve renkli oluyor. Kız çocuğu olanlar benim gibi daha iyi bilir ki minik prensesler daha küçük yaşlardan itibaren özellikle abiye modellerinin yanısına yetişkin süslü kıyafetlere çok meraklı oluyorlar. Bu konuyu açarken düşünüyorum da eğer şu an benim kızım da yanım da olsaydı birazdan sizler için...

Sayfayı Paylaş