gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kız Çocuklarına patikler

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Ayaklarını sıcacık tutacak şirin patikler kız çocuklar için çiçekli olarak hazırlanmış :)

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    uyy yerim ben bunları emeğine sağlık canım....

Kız Çocuklarına patikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklar İçin Patik Modelleri

Çocuklar İçin Patik Modelleri

PEMBE PATİKLER 39 İlmek atarak 1 sıra ters örün.Ön yüze geçtiğinizde 1 haroşa örün, 1 arttırın ( şişe bir kez ip dolayın) 18 ilmeği haroşa örün,1 ilmek arttırın,1 haroşa örün 1 ilmek arttırın.Sonraki 18 ilmeği haroşa örün.1arttırın,1 haraşo örüp sırayı tamamlayın.Böylece sıra sonunda 4 ilmek artmış olacak. Sonraki 4 sırda (örgünün arkasında değil sadece önünde)aynı arttırma noktalarından...
  2. Kız çocuğuna açıklamalı patik

Kız çocuğuna açıklamalı patik

açıklamalı bebek patikleri bebek patik örnekleri ve yapılışı açıklamalı patik örnekleri yapımı patikler Meleklerim işte bir bebek patiğive yapılışı.... YAPILIŞI: 54 ilmek başladım 6 sıra haraşo ördüm. Sonra 1 sıra 2 kes 1 artır 2 kes 1 artır. Bu sıraya kurdele geçirdim. 2 sıra daha haraşo ördüm. 22 ilmek haraşo sonra beyaz ipliğimi bağladım 10 ilmek. 10 uncu ilmeğin yanındakiyle kes.Geri dön...
  3. Açıklamalı kız bebişlerine patik

Açıklamalı kız bebişlerine patik

açıklamalı patik örnekleri Meleklerim canlarım doğum yapacak yapmış hatta arkadaşları hamiş olanlara süpriz yapmak için el emeği göznuru bişeyleryapmk istemzmisiniz?? İstiyosanız meleklerim işte size yılın fırsatı... Açıklamalı bebiş patiği örneği... PEMBE PATİKLER 39 İlmek atarak 1 sıra ters örün.Ön yüze geçtiğinizde 1 haroşa örün, 1 arttırın ( şişe bir kez ip dolayın) 18 ilmeği...
  4. Bebekler için patikler(kız çocuğu) çooook tatlılarr

Bebekler için patikler(kız çocuğu) çooook tatlılarr

YA KIZLAR BUNLAR SEVİLMİCEK GİBİ DEĞİLL.. ÇOK GÜZEL BUNLARR YA YERİM BUNLARI BAKSANIZAAAA.. KIZLAR BEN BU KONUYUDA SİZLER İÇİN HAZIRLADIM İŞ BEĞENİRSİNİZ BEĞENİRSENİZ LÜTFEN YORUM YAPIN...TŞKLER
  5. Bebek patiklerini gördünüz mü kızlar

Bebek patiklerini gördünüz mü kızlar

Bebek patiklerii Meleklerim anne adayları olanlara yada evlilik yolunda olan arkadaşlarım için paylaşmak istedim çok hoşuma gitti bunlar alın size örnekler:örgü: :) :) benim özellelikle bu çok hoşuma gitti :)

Sayfayı Paylaş