gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kız Erkek Meselesi

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kız Erkek Meselesi [​IMG]

Filmin Konusu.
    KIZ ERKEK MESELESİ, aralarında dünya kadar fark olan iki komsu genç hakkında enerjik bir romantik komedi. Edebiyat düskünü bir iyi aile kızı olan Nell ve eglence düskünü, pervasız Woody iki ezeli düsmandır ve bir sabah uyandıklarında kendilerini çok garip yerlerde bulurlar: Birbirlerinin yatak odalarında ve daha da kötüsü, birbirlerinin vücudunda. Bu isteksiz degis tokus, birbirlerinden intikam almaları için bulunmaz bir fırsata dönüsür ve hayatlarını sabote etmeye baslarlar. Ama çabalarının meyvelerini almaya basladıkça, baslarına hiç hesapta olmayan isler açılır.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

Kız Erkek Meselesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız Erkek Arkadaşlığı

Kız Erkek Arkadaşlığı

3 yaşından küçük çocuklar yalnız kendileriyle ilgilenirler. Okul öncesi çağda yani 3 yaş dolaylarında kız erkek karışık oynarlar. Ancak daha sonra toplu oyunlarında ve evcilik oyunlarında kızlar anne, erkekler de baba rolü oynamayı yeğlerler. İstedikleri rolü oynayamazlarsa küserler, ya da mızıkçılık ederler. Giderek erkek çocuklar kümeleşir, bir arada oynamaya başlarlar. Kız çocuklarını ya...
  2. De- Erkek Kız İsimleri

De- Erkek Kız İsimleri

De- Erkek İsimleri devrimci isimleri devrimci erkek isimleri isimler devrimcilerin fas Dede: ata, annenin ya da babanın babası Değer: yüksek nitelikleri olan kimse aykırı olmayan, layık Değmer: üstün yetenekleri olan kimse Deha: insan zekasının ulaştığı en yüksek nokta Dehna: kızıl kumun rengi dolayısıyla arabistan' da ıssız iller adıyla anılan bir çölün adı Dehri: çok bilgili kimse...
  3. Kızlar konuşur erkekler dokunur

Kızlar konuşur erkekler dokunur

filipinli kızlar filipin kızları filipinler kızları filipin kizlari erkek kızı soyuyor . Dunn&Dunn Öğrenme Stilleri Modeli'nin mimarı St. John's Üniversitesi Eğitim Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Rita Dunn'a göre, kız ve erkek öğrenciler arasında öğrenme stilleri açısından da bir farklılık söz konusu. Dunn erkeklerin dokunsal ve kinestetik, kızların ise daha çok işitsel öğrendiklerini...
  4. Erkeklerin kızları bırakma sebebleri

Erkeklerin kızları bırakma sebebleri

kadını hamile bırakma oyunları hamile bırakma oyunu kadın oyunu kadın oyunları kadını Okurken meleklerım bana kızmassınız umarım ben okurken çok güldüm sizinlede paylaşmak istedim...İşte erkeklerın kızları bırakma sebebleri..:D Bazı şeyler artık bana yetmiyo (Bırak) Annem seninle tanışmak istiyo (Bırak) Babam seninle tanışmak istiyor (Bırak) Kendimi asmak istiyorum (Bırak) Bu gün...
  5. kızlara göre erkek sözlüğü

kızlara göre erkek sözlüğü

erkek erkek resimleri sözlüğü kızlara göre sözler ah!!! bu erkeklerrr nedir cektiğimiz sizden yaaa :24:işte meleklerim biz bayanlara göre erkek sözlüğü ..... Erkekler; topuklu ayakkabı gibidir başta zor gelir alışınca keyiflidir... Erkekler; ateş böceği gibidir eğlendirir ama aydınlatmaz... Erkekler; motorsiklet kaskı gibidir tehlike anı dışında hiçbir işe yaramaz......

Sayfayı Paylaş