gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kız isimleri arıyorum kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yeni doğan kızım için kız isimleri arıyorum a dan z ye nerede bulabilirim ?

2. İnanç

İnanç Forum Okuru

En güzel kızın için en güzel kız isimleri
    Canım sanırım hamilesin bende 3 yıllık evliyim ama bir sene sonra düşünüyorum bebeği henüz istemiyoruz ama olursada kız olsun isterim benim kzıım olursa şu isimler arasından seçicem seninle paylaşayım :

SAYRA:cennette akan şelalelerin şırıltısı,sesi demek

TUYANAZ:mısır kralı RAMSES'in annesinin adı güçlüğün simgesi

ALMEDA:Allahü teâlâ ile berâber olma hâli.

AYSİRA:Ay ışığının haresi demek

Canım ben bunlardan birini koyardım bence bunalrdan daha yaratıcı bir isim bulursan sende paylaş bende yararlanayım ama sanırım bunalrdan biri olacak öpüldün Allah kucagına saglıkla almayı ansip etsin

kız isimleri arıyorum kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İv-Kız İsimleri

İv-Kız İsimleri

İvar: düzülmüş, koşulmuş, hazırlanmış
  2. kızıma isim arıyorum:)

kızıma isim arıyorum:)

kızıma isim arıyorum 2011 Arkadaşlar 5.5 aylık hamileyim ve kızım olucak. Allah olmayan herkese nasip etsin. Çok güzel bir duygu:) kızıma isim arıyorum fakat hala karar veremedik. yardımcı olursanız, fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. şimdiden teşekkürler:)
  3. kızım ıcın ısım arıyorum....

kızım ıcın ısım arıyorum....

selam kızlar eve uzun bekleyısten sonra hamıleyım ve kızım olacak ınsallah ve hıc bır ısmı yakıstramıyorum :)) annelık boyle bırsey galıba en ıyısı olsun ıstıyorum hadı bakalım boyle denız dag tepe ısmı ıstemıyorum anlamlı karakterlı bır ısım olsun kı bebısımde oyle bırı olsun hadı beklıyorum cevaplarınızı lutfennn:hamileyim::hamileyim::hamileyim:
  4. kız isimleri

kız isimleri

kuranda geçen kız isimler
  5. 2014 Kızıma İsim Arıyorum

2014 Kızıma İsim Arıyorum

2014 kız bebek isimleri, kız bebek isimleri, bebek isimleri 2014 Doğacak bebeğinizin cinsiyeti kızsa ve siz de isim konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız sizler için birçok kız bebek isimlerini anlamları ile birlikte bir araya getirdik. Alfabetik olarak sizler için paylaştığımız en yeni ve popüler kız bebek isimleri arasından belkide kızınız için isim bulacak ve o ismi kızınıza...

Sayfayı Paylaş