gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kız İsteme Muhabbetinde Neden Kızlar Kahve Yapar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

"Benimle evlenirsen sana geceleri uyku yok. Önden söyleyeyim de sonra kı..ını devirip yatma. Enerjini topla, uyuma!" "Bu sana yapıp yapacağım son kahve. Doya doya iç. Evlendikten sonra sen yapacaksın ben içicem. Hele bir köpüklü olmasın, anyayı konyayı göstericem..."

"Bi fincan kahvenin 40 yıl hatırı var. Bu durumda evliliğimizin ilk 40 yılı için benden fazla bi şey bekleme. İşine gelirse..."

"Balayında Brezilya'ya gidiyoruz. Ona göre."

"Köpük sandığın şey aslında köpük değil. Fincanın içine tükürdüm. Evlenirsek dediğim dediktir. Tükürdüğümü yalamam. Üstelik sana da böyle içiririm

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kız İsteme Muhabbetinde Neden Kızlar Kahve Yapar
    heheheheeeeeeeeee....sonuncusu harıkaaa

Kız İsteme Muhabbetinde Neden Kızlar Kahve Yapar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnternetten kız isteme..

İnternetten kız isteme..

Talipp: Slm… KızEvy: Slm… Hoş geldiniz. Talipp: MSN adresinizi oğlumdan aldım. KızEvy: Evet . Kızım söyledi. Bekliyorduk zaten Talipp: Sizin evde başka PC var mı? Hanımları da görüşmeye davet etsek KızEvy: Tabii ki. Bizim hanım online zaten. Kız da internet cafe de. Talipp: Ok… Kaynana34 konuşmaya katıldı Oğlananası konuşmaya katıldı Talipp: Hanımlar da geldi. Ben bizim oğlanı...
  2. İstenmeye gelinen kızlar neden kahve yapar

İstenmeye gelinen kızlar neden kahve yapar

. istenmeye gelinen kızlar neden kahve yapar Bu damada verilen bir mesajdır ve yer yer çok çeşitlilik gösterir. İşte bu kahve sunma geleneği ile damada verilmek istenen mesajlardan örnekler: "Benimle evlenirsen sana geceleri uyku yok. Önden söyleyeyim de sonra mıçını devirip yatma. Enerjini topla, uyuma!" "Bu sana yapıp yapacağım son kahve. Doya doya iç. Evlendikten...
  3. cevrimiçi kız isteme süper :)

cevrimiçi kız isteme süper :)

çevrimiçi kızı isteme Talipp: Slm... KızEvy: Slm... Hoş geldiniz. Talipp: MSN adresinizi oğlumdan aldım. KızEvy: Evet . Kızım söyledi. Bekliyorduk zaten Talipp: Sizin evde başka PC var mı? Hanımları da görüşmeye davet etsek KızEvy: Tabii ki. Bizim hanım online zaten. Kız da internet cafe de. Talipp: Ok... Kaynana34 konuşmaya katıldı Oğlananası konuşmaya katıldı Talipp: Hanımlar da geldi. Ben...
  4. ...Kız İsteme...

...Kız İsteme...

kız istemede ne giyilmeli kız istemede ne giymeli kahveye neden tuz atılır Forumda bu konuyla ilgili başlık bulamadım; benden başka bu stresi yaşayan yok herhalde :D 1,5-2 aya (inşallah) sevdiğimin ailesi görmeye gelecek (büyük ihtimal isteyecekler de) O gün ne yapmam lazım, ne giymeliyim, tuzlu kahve şart mıdır? :D Deneyimli arkadaşlardan yardım bekliyorum...
  5. Kız isteme diyaloğu :)

Kız isteme diyaloğu :)

kız isteme hikayeleri (kız evine girince ,oğlanın babası ) Önce selamun aleykum diyelim Ve köpüklü bir kahvenizi içelim, Kızınızı baştan ayağa süzelim Görelim nasılmış kızınız Yasemin Kısa kesip girelim sözümüze Şaşırmış gibi bakmayın yüzümüze Yabancı değilsiniz bizim kültürümüze Allah ın emriyle dünürüz kızınıza (kız tarafı cevaben) Hele hoş geldiniz safa geldiniz Gelmekle bize onur...

Sayfayı Paylaş