gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kız isteme sırasında söylenen sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kız isteme sözleri kız istemede söylenen sözler Bana kız isteme sırasında söylenen sözleri söyleyin yeter

kız isteme sırasında söylenen sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Söz Kesme Gelenegi - Kız İsteme - Söz Kesimi

Söz Kesme Gelenegi - Kız İsteme - Söz Kesimi

kız isteme sözleri kız isteme nasıl olur rüyada istemek sözlenme sözleri rüyada sözlenmek TÜRKLERE özgü bir gelenektir söz kesme. Bazı Arap ve Ortadoğu ülkeleri de bu geleneğin etkisinde kalmıştır. Evlenecek iki kişi birbirlerini sevmişler veya erkek tarafının ailesi kızı görmüş (günümüzde büyük kentlerde kız tarafı da beğenmeye çıkıyor) ve istemeye gider. Karışlıklı aileler oturur ve kız...
  2. Kız İsteme Muhabbetinde Neden Kızlar Kahve Yapar

Kız İsteme Muhabbetinde Neden Kızlar Kahve Yapar

"Benimle evlenirsen sana geceleri uyku yok. Önden söyleyeyim de sonra kı..ını devirip yatma. Enerjini topla, uyuma!" "Bu sana yapıp yapacağım son kahve. Doya doya iç. Evlendikten sonra sen yapacaksın ben içicem. Hele bir köpüklü olmasın, anyayı konyayı göstericem..." "Bi fincan kahvenin 40 yıl hatırı var. Bu durumda evliliğimizin ilk 40 yılı için benden fazla bi şey...
  3. ...Kız İsteme...

...Kız İsteme...

kız istemede ne giyilmeli kız istemede ne giymeli kahveye neden tuz atılır Forumda bu konuyla ilgili başlık bulamadım; benden başka bu stresi yaşayan yok herhalde :D 1,5-2 aya (inşallah) sevdiğimin ailesi görmeye gelecek (büyük ihtimal isteyecekler de) O gün ne yapmam lazım, ne giymeliyim, tuzlu kahve şart mıdır? :D Deneyimli arkadaşlardan yardım bekliyorum...
  4. Kadınlar için söylenen sözler

Kadınlar için söylenen sözler

Kadınlar için söylenen sözler sundunuz mu sitenizde bu gün kadınlar günü ya bize özel söylenmiş özlü sözler paylaşın kızlar.
  5. Sıradan Sözler

Sıradan Sözler

Sıradan Sözler lazım bana ve kuzenime lütfen bizede yeni sıradan sözleri sunun, gayet sıradan kişilere yazacağız :)

Sayfayı Paylaş