gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kız, Kar Ve Kan Kitabının Yazarı Kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kız, Kar Ve Kan Kitabının Yazarı Kimdir Kızlar ben bu kitabı okumak istiyorum da yazarının adını merak ettim acaba Kız, Kar Ve Kan Kitabının Yazarı Kimdir

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba arkadaşım...
    Kız, Kar ve Kan" kitabı Jack London tarafından yazılmıştır.

Jack London (12 Ocak 1876, San Francisco - 22 Kasım 1916, Kaliforniya), ABD'li gazeteci ve roman yazarı. Vahşetin Çağrısı, Martin Eden, Demir Ökçe, Beyaz Diş ve Deniz Kurdu başta olmak üzere elliden fazla kitabın yazarı olan Jack London, Dünya ticari dergi romanının öncüsü ve yazarlıktan yüksek gelir elde edebilen Amerikalıların ilklerindendir.

Kız, Kar Ve Kan Kitabının Yazarı Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülüşün Ve Unutuşun Kitabı Kitabının Yazarı Kimdir

Gülüşün Ve Unutuşun Kitabı Kitabının Yazarı Kimdir

Arkasdaşlar Gülüşün Ve Unutuşun Kitabı Kitabının Yazarı Kimdir bilen varsa bana yazarın ismini verirse sevinirim. şimdiden tşk ederim.
  2. Tıbbın Kanunu kitabının yazarı kimdir

Tıbbın Kanunu kitabının yazarı kimdir

Tıbbın Kanunu kitabının yazarı kimdir yazarın adını bilenler lütfen yazılışını düzgün bir şekilde yazsın.
  3. Masumiyet Ve Deneyim Şarkıları Kitabının Yazarı Kimdir

Masumiyet Ve Deneyim Şarkıları Kitabının Yazarı Kimdir

Masumiyet Ve Deneyim Şarkıları Kitabının Yazarı Kimdir arkadaşlar bu kitabı okuyan var mı varsa yazarın adını yazın!
  4. Aşk Ve Gurur Kitabının Yazarı Kimdir

Aşk Ve Gurur Kitabının Yazarı Kimdir

Aşk Ve Gurur Kitabının Yazarı Kimdir yazarın adını hatırlayan varsa bu sayfaya yazsın.
  5. Bir Havva Kızı Kitabının Yazarı Kimdir

Bir Havva Kızı Kitabının Yazarı Kimdir

Bir Havva Kızı Kitabının Yazarı Kimdir bu yazarın adını yazacak olan arkadaşıma şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş