gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

kiz kardes

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

: Kız kardeş
    Çok mutlu olacaksınız. Şansınız da açık olacak. Rüyada kiz kardes görmek, bir malda ortakliga isarettir.Çok mutlu bir hayatınız olacak. Şansınızda açık olacak.Çok mutlu bir hayatınız olacak. Şansınızda açık olacak.

kiz kardes konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kiz

kiz

Kız Mülke nail olmaya, menfaatli araziye, ticarette kazanca yahut bir işte karşılaşılacak olan güçlüklere delalet eder.Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır. Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu...
  2. Canim kardeslerim

Canim kardeslerim

Bugün icim öyle sevgi ile dolu ki. Kardeslerim bu yazilari okuyamasalar bile (ücüde erkek) onlari nekadar cok sevdigimi anlatmak ve onlara bu sekilde tsk etmek istedim. Ekeklerin en büyügü, aramizda sadece 2,5 yil var, beraber krese giderdik, ablaaaaaaaa sadece benimle oyna, ablaaaaa benim yanima otur der dururdun, hic ayrilmak istemezdin benden. Büyüdün koskoca adam oldun simdi, icraci...
  3. Abi, kiz kardes konusmalarina devam

Abi, kiz kardes konusmalarina devam

- abi çay bardakları nerdee...? - ulan bide evin kızı olucaksın, hayret bişey yaa!!! - ya söylesenee.. - tuvalete bak rezarvuarı içindeydi enson - e hani yok burdaa.. ------------------------------------------------------ - abi ojemi gördünmüü.. - ben sürüyorum şindi bidakka. kurusun rütuş yapıp vericem manyakmısın kızım sen ne biliym ben senin ojeni...!...
  4. bilgisayar basındayken çıldırtan kardesler

bilgisayar basındayken çıldırtan kardesler

Çocuk bilgisayar başındaki abisinin yanına yaklaşır ve pis pis klavyeye bakarak.. -Abi buna basabiliymiyim -Hayır -Peki buna basabiliymiyim -Hayır hiç birine basamazsın -Anneeaaa abeemm benii oynatmoooo.. ühü ................................. -Abi bu düymeye basabiyiymiyim -Hayır ama şuna basabilirsin -Banane ya o düyme güzey deyiy ................................ -Abi bu düyme ne.. (çat!!...
  5. kardesim çok kusuyo

kardesim çok kusuyo

kardesim yeni dogdu daha 20 gunluk her emmesinden sonra kusuyor nden bilenininz varmi ama emmesinden sonra 2-3 kere kusuyo

Sayfayı Paylaş