gebe
  1. Fr££ STyL£

Fr££ STyL£ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kız kıza paylaşalım bu gecee:D

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında Fr££ STyL£ tarafından paylaşıldı.

selamlaaarr çok iyi olmuş burası ya kızkıza:):):):lalala::cheer2: bende buradayım:) herkese iyi paylaşımlarrrr:cheer2:

2. angelsem

angelsem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kız kıza paylaşalım bu gecee:D
    evet çok iyi oldu bencede .aramıza hoşgeldin.

3. Fr££ STyL£

Fr££ STyL£ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürederimangelsem;)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

evet kızlar burası tam bize göre;)sevdiğinizi haykırın dedikodunuzu yapın itirazını edin kısaca ne paylaşmak istiyorsanız onu paylaşın dünyamıza erkek giremez:D:D:Dbu arada Fr££ STyL£ hoşgeldin canım keyifli zamanlar geçirmeni dilerim;)

5. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Keyifli paylaşımlar dilerim hoşgeldin :)

kız kıza paylaşalım bu gecee:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bihter Giymiş Kızlar Kapışınnn :D

Bihter Giymiş Kızlar Kapışınnn :D

bihter saç modelleri bihter elbiseleri küpesi etek bihtere benzemek Göz önünde olan insanların her yaptığı olay her giydiği moda oluyor meleklerim.Bakınız Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter'i.Kadın rol icabı öpüşüyor ,vay efendim bunun için sevgilisi terkediyor,haydiii artık aylarca tv de gündemde.Sonra tekrar rol icabı bişeyler yapıyor yine gündemde.Yahu bi de bunları rol icabı değil de gerçekten...
  2. Sekreter kız :D

Sekreter kız :D

sekreter kızlar İki aile varmış ve her iki ailenin de birer kız çocuğu varmış. Birgün misafirlikte sohbete baslamışla...r; -Eee sizin kızdan ne haber?.. -Valla işte ne olsun biliyorsunuz işe girdi geçen sene. Başını kaşıyacak vakti yok. İlk başlarda geceleri fazla mesai yapıyordu. Sonra hafta sonları da ...çalışmaya başladı. Patronu çok sevmiş her işi ona veriyormus. Derken Ankara seyahatleri...
  3. Kızlar bi el atın :D

Kızlar bi el atın :D

Kızlar yaa benim saçlarım acayip kırık. Ayrıca sadece uçlarda değil saç telinin neredeyse ortalarında bile kırıklar var o kadar vasat bi durumdayım yani :S Kestiriyorum uçlarından ama yine kırılıyo. Ne yapmalıyım bilen var mı? Bu kırıkların üstesinden nasıl gelirim? Bide evde kendim uçlarından almak istiyorum haftada 1 defa falan ortalarında da olduğu için. Kuaföre gitsem çok kısa kestirmem...

Sayfayı Paylaş