gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Kız ve Oğlan (Gülmekten Gözümden Yaş Geldi)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Farzedinki erkegin biri msnde bir kızla konuşuyor.Ve kamera muhabbetine sıra geldi. Kamera açıldı ve bi baktı kız çirkin mi çirkin Bu olay karşısında olası diyaloglar

Kız : ee nasil görünüyorum ?
    erkek : valla kıçıma iki göz çizsem senden daha güzel görünür

Kız : nasıl görünüyorum ?
    erkek : önemli değil, herzaman yanımda poşet bulundururum

erkek : istersen camsız devam edelim , hatta en iyisi sen beni listenden sil !

erkek : waw mükemmelsin !
    Kız : tşk ederim
    erkek : şaka kız şaka , evrimini tamamla sonra görüþelim senle

Kız : evet ne düşünüyorsun benim için ?
    erkek : anne baba akraba mı senin ?

erkek : görmüyom , gözlerimi kapattım!

Kız : bak kimseye cam açmam aslında
    erkek : benim suçum neydi ?

Kız : nasılım ?
    erkek : Sana tel numaramı vermedim değil mi ?
    Kız : hayır vermedin , neden ?
    erkek : iyi !

Kız : iyi görünüyor muyum ?
    erkek : aaa maymun mu besliyon ? bu arada sen nerdesin camerada görünmüyon
    Kız : hayvan !

erkek : tamam kamera açılıyor.
    Kız : aaa kamerayı neden kapattın ? aaa çevirimdışı olmuş !

Kız : evet nasılım ?
    erkek : valla senin görüntüyü kaydedip forumda yayınlamak için camını açtırmıştım ama senin bu görüntüyü yayınlamaya kalksam kesin banlarlar beni!

2. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kız ve Oğlan (Gülmekten Gözümden Yaş Geldi)
    paylasim icin sagol canim[​IMG]

Kız ve Oğlan (Gülmekten Gözümden Yaş Geldi) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göz yaşı ve kadın

göz yaşı ve kadın

KADIN ve GÖZYAŞI Küçük bir erkek çocuk, annesine sordu : "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi, çocuğu kucaklayıp : "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına "Baba, annem niçin ağlıyor?" diye sordu. Babanın cevabı: "Bütün kadınlar sebepsiz ağlayabilen yapıdadır"...
  2. küçük bir kız(oğlan) çocuğuyum,

küçük bir kız(oğlan) çocuğuyum,

Ben; küçük bir kız çocuğuyum, sevgine aşık Bir sözünle dünyaları feth eden, bir sözünle sahip olduğu her şeyi yitiren Ben; küçük bir kız çocuğuyum, gece yastığına sen diye sarılan Korktuğunda seni düşleyen, tüm oyunlardan oyuncaklardan, Seni daha çok seven Ben; küçük bir kız çocuğuyum, Senden büyüyebilmeyi,öğrenmeyi öğrenen, Seninle büyümek isteyen...
  3. Gözü döndü, 11 yaşındaki kızı dövdü

Gözü döndü, 11 yaşındaki kızı dövdü

Samsun'da 18 yaşındaki Cemile K., eşine sürekli baktığını ileri sürdüğü 11 yaşındaki B.B. adlı kızı 2 akrabasıyla birlikte sokak ortasında sopayla dövdü.. B.B.’nin şikayeti üzerine 3 kişi gözaltına alındı. Cemile K., “Sürekli kocama bakıyordu. Hiç evli adama bu Samsun'da 18 yaşındaki Cemile K., eşine sürekli baktığını ileri sürdüğü 11 yaşındaki B.B. adlı kızı 2 akrabasıyla birlikte sokak...
  4. Göz Yaşı ve Su (M. Derman Anlatıyor)

Göz Yaşı ve Su (M. Derman Anlatıyor)

Bu laf, incelerin incesi bir laftır. Günlerce düşün... Susuz insan, nebat, hayvan hatta cansız yok olur. Onun için, Hak’ka yanaşmak için, su ile abdest almak farzdır. Göz yaşında Hak’kın ER-RAHİM “merhamet”i gizlidir. Döğünerek ağlamak Hak indinde yasaktır. Zira Hak’kın merhameti ile yarışa çıkmak olur. Dikkat edin... Hak’kın emrine, dileğine, muradına. Bunlardaki sırlara insanın aklı...
  5. kızım 1 yaşında göz doktoruna mı çocuk doktoruna mı götürmeliyim?

kızım 1 yaşında göz doktoruna mı çocuk doktoruna mı götürmeliyim?

merhaba melekler kızım 1 yaşına girdi göz muaynesi yaptırmak istyorum normal bi göz dr una sıra aldım çoçuk dr unamı almam gerekirdi?

Sayfayı Paylaş