gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızamık Aşısı İsmi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızamık Aşısı İsmi Merhaba arkadaşlar Kızamık Aşısı İsmi nedir nasıl yapılır hakkında bilgi istiyorum

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kızamık Aşısı İsmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızamık hastalığı ve aşısı

Kızamık hastalığı ve aşısı

kızamık resmi kızamık resimleri kızamıkla ilgili resimler hastalığı resimleri ile ilgili görseller Bayanlar kesinlikle bu aşı olayını ihmal etmeyelim çocuklarınız , kardeşlerinizin sağlığı unutmayın herşeyden önemli.. Özellikle de 1998 yılının en korkulan hastalıklarından biriydi. Vaka sayısı 27 bini aşmıştı. Sağlık Bakanlığı'nın yaptığı aşı kampanyalarıyla vaka sayısı 2007'de 4'e indi. Ancak...
  2. Kızamık Aşısı Hakkında Bilgi

Kızamık Aşısı Hakkında Bilgi

kızamık aşısının ismi kızamık aşısı hakkında bilgi Eskilerin ''Teneşirde bile çıkarılır'' dediği kızamık aşısı hakkında kısaca bilgilendirme yaptırmak istiyoruz melekler :) Günümüzde kullanılan kızamık aşısı canlı, zayıflatılmış virüs içerir; diğer bir deyişle bu aşıdaki virüs öldürülmemiş, ancak kızamığa yol açamayacak derecede zayıflatılmıştır. Kızamık aşısı tek başına yapılabilirse...
  3. Kızamık Aşısı Nasıl Yapılır

Kızamık Aşısı Nasıl Yapılır

Kızamık Aşısı Nasıl Yapılır Merhaba anneler bende yeni bir anneyim sizden bu konuda yardım bekliyorum acaba Kızamık Aşısı Nasıl Yapılır
  4. Kızamık Aşısı Komplikasyonları

Kızamık Aşısı Komplikasyonları

Kızamık Aşısı Komplikasyonları nelerdir Kızamık Aşısı Komplikasyonları hakkında bilgi verin bana lütfen
  5. Kızamık Aşısı Yan Etkileri

Kızamık Aşısı Yan Etkileri

Kızamık Aşısı yan etkileri Kızamık Aşı etkileri kızamık komplikasyon Aşılar elbette ki çocuklarımızı bulaşıcı hastalıklardan korumak için uyguladığımız tedbirler. Yalnız bazen bu aşılar da yan etki yapabilir. Mesela kızamık aşısı.. Aşılanan çocukların yüzde 6'sında aşıdan altı gün sonra görülen ateş, 5-6 gün kadar sürebilir. Aşıya bağlı kızamık döküntülerine ise oldukça ender rastlanır.

Sayfayı Paylaş