gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Kızarıklık..

Konu, 'Göz Hastalıkları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

göz altında kızarıklık bebeklerde göz kızarıklığı bebeklerde altı kızarıklığı çocuklarda altı Günlük hayatta sık başımıza gelen ve göz hastalıklarında da sık görülen bir belirtidir. Uykusuzluk ve yoğun yakın çalışma sonrasında ki kızarıklıklar normal kabul edilebilir. Bazı kişilerde herhangi bir hastalık olmadan da gözler her zaman normalden daha kızarık olabilir.. Kızarıklık Hangi Hastalıkların Belirtisi Olabilir?
    ► Gözde yabancı cisim varlığı,
    ►Konjunktiva, kornea ve skleranın tüm enfeksiyonları,
    ►Alerjik hastalıklar,
    ►Kontakt lensle ilgili sorunlar,
    ►Göz kuruluğu,
    ►Üveitler,
    ►Göz kapağı bozukluklarının bir belirtisi olabilir

Kızarıklık.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yanıklar Ve Kızarıklıklar İçin Merhem

Yanıklar Ve Kızarıklıklar İçin Merhem

merhem isimleri yanık merhemi yara merhemi isimleri yanık merhemleri Beş tutam oranında besbase kabukları dövülerek ezilir. Ezi*len kabuklar, iki tutam ısırgan tohumu, yarım avuç söğüt yapra*ğı, bir baş sarımsakla birlikte yarım saat süre ile suda pişirilir. Sı*kılarak elde edilen posa merhem kıvamına gelinceye kadar dö*vülmüş mantar ve rendelenmiş limon kabuklan ile birlikte karış*tırılır....
  2. Kızarıklık deyip geçmeyin.

Kızarıklık deyip geçmeyin.

el kızarıklığı el üzerinde kızarıklık eldeki kızarıklıklar üstünde kızarıklık ellerde Kızlar ufak bi kızarıklık bile çok önemliiiii....... Akciğerlere yeterince oksijen gitmediğinde yüzde özellikle burun ve elmacık kemiği üzerinde kızarıklık oluşur. Çocuklukta geçirilen alerjiler ve ya sinuziti olanların rahat nefes almamamalarından dolayı yüzlerinde kızarıklık oluşabilir. Eğer tedbirler...
  3. Yüz Kızarıklığı Nedenleri

Yüz Kızarıklığı Nedenleri

Ya melekler sormak istiyorum, yüzüm neden kızarıyor, yanu bu neden olur ve ben bu hususta ne yapmalıyım. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
  4. Gebelikte Ellerde Kızarıklık

Gebelikte Ellerde Kızarıklık

gebelikte ellerde kaşıntı,gebelikte ellerde şişme,hamilelikte ellerde kızarma,hamilelikte ellerde şişme nedenleri,gebelikte ellerde şişme ve kızarıklık hakkında bilgiler Hamilelikte ellerin iç yüzeyinde, el ayası kısmında kızarıklık, kırmızı-pembe renk değişimi, kırmızılaşma meydana gelebilir. Buna palmar eritem denir. Parmaklarda ve elin dış tarafında kızarıklım oluşmaz. Gebelerin...
  5. Hamilelikte karında kızarıklık var yardım

Hamilelikte karında kızarıklık var yardım

Kızlar ben 6 aylık hamileyim karnımda kızarıklıklar oluştu bunun tam olarak nedeni nedir acaba karnım genişliyor diye mi bu böyle oluyor bilginiz varsa bana yardımcı olur musunuz lütfen ?

Sayfayı Paylaş