gebe
  1. destina_

destina_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kızarmış hayalet

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında destina_ tarafından paylaşıldı.

Bu öykü Yeni Zelanda'dan Kay Martin' e ait: :minik: Akşam yemeğine arkadaşlarını çağıran Kay, yemekten önce küçük bir aperatif hazırlarken bir tavuğun acı acı bağırdığını duyar.

Sesin nereden geldigini merak eden Kay bahçeye çıkar. Bahçede bir şey göremez. Ancak ses daha yakınlardan, hatta mutfaktan gelmektedir.

Giderek yükselen sesin kaynağını keşfettigi zaman tüyleri diken diken olur. Kızarmasi için fırına yerleştirdiği tavuktan çığlık çığlığa sesler gelmektedir.

"O anda elim ayağım boşandı. Tavuğu canlı canlı pişiriyorum
    sandım. Korkudan az daha ölüyordum." diyor..

Tavuğun çığlıkları Kay'inkiler ile birleşince konuklar mutfaga üşüşür ve çığlıkların nedeni ortaya çıkar.

Tavuğu fırından çıkartan konuklar, hayvan sogudukça seslerin kesildiğini fark ederler.

Yeni Zelandâ da tavuk çiftliklerinde hayvanlar, bizde olduğu gibi boynu kesilerek öldürülmez.

Kay'in akşam yemeği için hazırladığı tavuğun ses telleri kesilmediği için tavuğun karnında biriken buhar, hayvanın boğazından geçerken büyük bir basınçla ses tellerini harekete geçirmiştir.

Bu olaydan sonra, tahmin edebileceginiz gibi, Kay bir daha evinde tavuk pişirmez. [​IMG]

_alıntı

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    hahaha
    ay yazik yaa :D:D:D

ama cok cok güldüm :D

tskler paylasim icin ::)

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    :hhh: yazık ya adama
    teşekkürler canım paylaşım için hahaha

kızarmış hayalet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayalet

hayalet

Kötü ise yorumlanmaz, görülen hayalet iyi ise talihli bir olaydır.Rüyada hayalet görmek, korku ile yorumla-nir. Rüyasinda korkunç bir hayaletle karsilastigini görmek, bir isi yapmaktan çekindiginize, hayaletle konusmak, düsündügünüz isi yaparsaniz onu basaracaginiza, hayaleti kaçarken kovaladiginizi görmek, elinize geçen bir firsati kaçirdiginiza isarettir.
  2. Kadınlar kızarSa

Kadınlar kızarSa

Kadınlar kızarSa Kadınların kullandığı bazı kelimelerin erkekler için düz, bildik anlamlarından öte, farklı mesajları vardır. Bu anlamları bilmeyen erkeklerin işi zordur. İşte kadınların kızgınlıklarını yansıtan ünlem cümlecikleri!!.. "İyi!": Kendisinin haklı olduğunu, tartışmayı noktaladığını gösterir. Artık susmalısınız. Haklı olduğunuzu düşünseniz de. "Beş...
  3. masum hayaletler

masum hayaletler

Gece 12'den sonra ortaya çıkması muhtemel olan bilinmeyen varlıklar çocukların terminolojisinde 'Hayalet' olarak adlandırılır. Ebeveynler olarak her ne kadar böyle bir varlığın olmadığını söylese bile onları ikna etmek hayli zordur. İşte ebeveynleri kızdıracak, çocukları haklı çıkartacak 'Hayalet' illüzyon resimleri. Keşke hayal ettiğimiz hayaletler böyke sirin olsa...
  4. Kızarmış Ceviz

Kızarmış Ceviz

balda kızarmış ceviz kızarmış ceviz ballı ballı tarifi Malzeme - 1 su bardağı ceviz - 2 yemek kaşığı sıvı Sana - 1 yemek kaşığı bal - 2 yemek kaşığı toz şeker Hazırlanışı Tavada sıvı Sana’yı kızdırıp, balı ekleyip, kavurunuz. İçine bütün cevizleri ve toz şekeri ekleyip sote ediniz. Sıcak olarak servis ediniz.
  5. Hayalet Kupa

Hayalet Kupa

Kupa modelleri Tasarım bardaklar Değişik tasarım ürünlerini beğeniyorsanız bu hayalet kupa modelini seveceksiniz. Belli bir açıdan bakıldığında havada asılı duran kupa modelini özellikle çocuklar çok beğenecek.

Sayfayı Paylaş