gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kızartmaların Tavaya Yapışmaması İçin Ne Yapmalı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yeni bir tava satin aldiginizda ilk once icinde bir miktar sirke kaynatin. Bu islem ilerde kizartmalarinizin tavaya yapismasini onleyecektir. [​IMG]

2. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kızartmaların Tavaya Yapışmaması İçin Ne Yapmalı
    hımm ...........

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Kızartmaların Tavaya Yapışmaması İçin Ne Yapmalı

teşekkürler paylaşım için

Kızartmaların Tavaya Yapışmaması İçin Ne Yapmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. unutmamak için ne yapmalıyız

unutmamak için ne yapmalıyız

unutmamak için ne yapmalı unutmamak için bilgileri ne yapmalı utanmamak çabuk Uzun süre evli kalmış çiftlerin sıklıkla karşılaştıkları bir sorun var. Evlilik yıldönümünde kadın tarafından evde güzel bir masa ve hoş bir ortam hazırlanır. Hatta özenle seçilen bir hediye bile konur masanın üzerine. Akşam eve gelen eş, gördüğü manzara karşısında donup kalır. Eşinin bu ince düşüncesi karşısında...
  2. Zayıflamak için ne yapmalı?

Zayıflamak için ne yapmalı?

zayıflamak için ne yapılmalı zayıflamak için neler yapılmalı zayiflamak icin ne yapmali yapmalıyız yapmalı Zayıflamak için ne yapmalı? Fazla kilolarınızdan bıkıp, şişmanlıkla mücadele etmek istiyorsanız önerilerimizi dikkate alın. * Boyunuza uygun ağırlığı hedefleyin. * Kilolu ve şişmansanız, önce ağırlık artışını önleyin. Daha sonra ağırlık kaybetmeyi hedefleyin. * Az yağ eklenmiş sebze,...
  3. Keklerin Yapışmaması İçin

Keklerin Yapışmaması İçin

kekin kalıba yapışmaması için ne yapmalı kek kalıbının yapışmaması için kek yapışmasın diye Keki kalıbından çıkarmakta zaman zaman zorlanabilirsiniz. Ya da çıkarırken, altına yapışıp, dağılabilir. Fakat, kek kalıbını önce sıcak suya batırıp, hamurunu bundan sonra yayarsınız, kek çok daha kolay çıkar ve dilimlenir. Siz de bu tür zorluklarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.:)
  4. öksürük için ne yapmalı

öksürük için ne yapmalı

Öksürüğü kesmek için ne uygulayacağız ne yapmak gerekiyor ? Bir türlü geçmiyor bıktım ilaç kullanmaktan arkadaşlarım yaa lütfen yardım tavsiyeee :S
  5. ızgara köfteler yapışmaması için ne yapabilirim

ızgara köfteler yapışmaması için ne yapabilirim

ben ızgara köfte yapıyorum tadı mükemmel ama yapışıyor köftelerimin şekli bozuluyor tabi yarında misafirim var köftenin yapışmaması için bildiğiniz bir yöntem var mı ben teli yağlıyorum yetmiyor :(

Sayfayı Paylaş