gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

kızıl derilileri hiç bu kadar kötü görmediniz

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kızıl derilileri hiç bu kadar kötü görmediniz

paylaşım için teşk. emeğine sağlık canım

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kızıl derilileri hiç bu kadar kötü görmediniz

çok hoşlar teşekkürler canım:)

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kızıl derilileri hiç bu kadar kötü görmediniz

neresı kotu anlayamadım amaaa

kızıl derilileri hiç bu kadar kötü görmediniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emin olun bu hayvanları daha önce hiç görmedınız

emin olun bu hayvanları daha önce hiç görmedınız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bu kadar "k" harfini bir arada görmediniz (çooook uzun)

Bu kadar "k" harfini bir arada görmediniz (çooook uzun)

Emin olun bu kadar "K" harfi ni bir arada görmediniz, bir daha da göremezsiniz !!! Kitaplarda kâşiflerin keşfettikleri kâinat kurulurken, karşı karşıya kalan kaplanlar kunduzlara kükrer; keyifleşen kalın kalçalı küheylanlar kısraklara, küp karınlı kadanalar katırlara kişner; köpüklü kırılgan kutuplarda kefallar köpekbalıklarına karşı kalkanlaşır; kara-kuru kaplumbağalar...
  3. Ben hiç bu kadar özlemedim

Ben hiç bu kadar özlemedim

Ben hiç bu kadar özlemedim seni,kavuşacak bile olsak sonunda yüreğimi ellerine bıraktım,kim bilir ben yokken başkasının yüreğini sahiplenmeyesin diye… ben hiç bu kadar özlemedim seni, taştan duvarlar ördüm önüne, bakamasın başkası sevemesin seni diye!!! ben hiç bu kadar sevmedim biliyor musun? hiç bu kadar ağlayıp sızlamadım, hiç kimseye anlatacak kelimem yok bu sevdayı.. hiç gücümde yok...
  4. Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki...

Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki...

ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki Gözlerim görmez oldu... Artık hayat yalan oldu... 'Dönemem terk ettiğim hiç bir yere Dolaşıp duruyorum sokaklarda Dilimde o son duam Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki Sonsuzluk gibi çıkıyordu bu sonsuzluk içimden Umutsuz bir yakarış ki Hiç bitmeyecek bir hasret ki Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki...' alıntı
  5. hiç bu kadar gülmemiştim

hiç bu kadar gülmemiştim

daha lise 1 deyimmm 15 yaşımdayımm sınıfta uyuz olduğum atta gıcık olduğum hatta sürekli tartıştığım bi kız vardı bir gün buna napabilirim diye düşünürken ewde çekmecede karıştırıyorum tabi allah bilir ne arıyorum ulen bi baktım kare biçiminde bişiler cıvık cıvık muşambamsı bişey içinde üzerini okudum ananmmmmmm prezervatif hahahahahah aldım bunu açtım okadar cıvıkki ıyyyy bu kadar...

Sayfayı Paylaş