gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kızıl Saçlı Azra!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

azra akın azra akın haberleri

Sevgili melekler, bir süredir herhangi bir projede göremediğimiz güzel manken-oyuncu Azra Akın, şu sıralar harıl harıl çalışıyor. Daha önce beyazlarını kapatmak için bile saçlarını boyatmadığını söyleyen Akın, yapımcılığını Halil Sezai’nin üstlendiği “Çilek” filmindeki rolü için saç rengini de değiştirdi. Çekimlerine Zonguldak’ta başlanan “Çilek”, 2014’ün ilk aylarında vizyona girecek.

Kızıl Saçlı Azra! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızıl Sonbahar

Kızıl Sonbahar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kınayla kızıl saçlı olmak istiyorum..

Kınayla kızıl saçlı olmak istiyorum..

Arkadaşlar öncelikle merhaba, 23 yaşındayım hergün saçıma fön çekip düzleştirmekten yok fena yıprandı saçlarım,kına yakmayı denedim ve sonucu çok başarılı buldum :) gerçektende ipek gibi oldu bir kaç defa yaktıktan sonra. Saç rengim kahverengi güneşte çok hoş bir kızıl oluyor ama ben biraz daha belirgin olsun istiyorum.Kahverengiden kızıla nasıl döndürebilirim ? Her kına yakışımda farklı...
  3. Kızıl Saçlı Ünlüler 2013

Kızıl Saçlı Ünlüler 2013

kızıl saçlı ünlüler ünlülerin kızıl saçları Sevgili melekler, saç renkleri içinde en iddialı ve çarpıcı olanı hiç şüphesiz kızıl saç rengi. Saruı gibi ünlülerin mutlaka bir kere denedikleri kızıl saç rengi gerçekten de yakışana yakışıyor. Cesur ve dikkat çekmekten hoşlanan kadınların denediği kızıl saç rengi, özellikle uzun saçlarda son derece cazibeli dururken, kısa saçlara da yakışıyor....
  4. Kızıl Saçlılar Nasıl Makyaj Yapmalı?

Kızıl Saçlılar Nasıl Makyaj Yapmalı?

kızıl saç makyajı, kızıl saç makyaj önerileri, kızıl saç makyaj Sevgili melekler, dünyaca ünlü efsane aktrist Rita Hayworth'tan bu yana popülaritesini yitirmeyen kızıl saçlar, bugün hala gözalıcı ve iddialı olmaya devam ediyor. Eğer siz de saçlarınızda bir değişiklik yapıp kızıl tonlarına geçmek istiyorsanız, kızıl saçlılar için makyaj konusunda vereceğimiz bilgiler işinize yarayacaktır......
  5. Kızıl Saçlılar İçin Saç Modelleri, Renkleri 2014

Kızıl Saçlılar İçin Saç Modelleri, Renkleri 2014

kızıl saçlılar için saç modelleri, kızıl saç modelleri, saç modelleri 2014 Sevgili melekler, hayli iddialı bir saç rengi olan kızıl saç rengi aslına bakarsanız her tene uyar. Ama doğal kızıllara baktığımızda açık renk tenli ve renkli gözlülerin çilleriyle gayet uyumlu harika kızıl saçlara sahip olduğunu da görürüz. İster çarpıcı bir kızıl ister daha doğal bir kızıl, her ton kızıl saçla...

Sayfayı Paylaş