gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Kızıl Severler Buraya...2012 Kızıl Saç Modelleri....

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

2012 Kızıl Saç Modelleri 2012 Kızıl Saç Renkleri

Yazdan sonbahara geçerken, doğadaki değişimden etkileniyor ve saç renginizi değiştirmek istiyorsanız; birbirinden farklı ton seçeneği sunan kızıl saç renklerini tercih edebilirsiniz.

Saç renginizi değiştirirken, saçlarınızın biraz daha ışıltılı olması ve ilgi çekici bir görünüm kazanması için kızıldan sarıya doğru uzanan renk yelpazesinden birini seçebilirsiniz. Özellikle, kumral ya da beyaz tene sahipseniz; kızıl saç renklerinin her tonu size çok yakışacak ve yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkaracaktır. Esmer tene sahipseniz; koyu tonlarda kızıllar tam size göre! Kızıl saç renklerinden bu kadar söz etmişken, kızıldan vazgeçemeyen ünlü kadınları görelim ve yeni saç rengimiz için onlardan ilham alalım değil mi?

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Benimde saclarım kestane kızılı ama artık bebiş istediğim için boyatmıcam bebeğe zararı oluyormuş hamilelikte

Kızıl Severler Buraya...2012 Kızıl Saç Modelleri.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Kızıl Saç Modelleri

2012 Kızıl Saç Modelleri

kızıl saç kızıl saç renkleri kızıl saç boyaları kızıl saç modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Kızıl Saç modellerini Seven meleklerimiz bu yazımıza tam da sizlere göre. Kadını en güzel gösteren biri de saçlarımızdır. Saçalarımız ne kadar bakımlı ne kadar parlak olursa yüzümüzde okadar güzel görünür melekler :) Saçlarınızı kızıla boyamadan önce önerilerimize göz atın: Dikkat...
  2. 2012 Kızıl Saç Renkleri

2012 Kızıl Saç Renkleri

Kızıl Saç Renkleri 2012 Kızıl Saç Renkleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda benim gibi saç rengini değiştirmek isteyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, yılın saç rengi trendleri arasında yer alan kızıl saç renkleri 2012 modellerini paylaşıma sunuyoruz.
  3. En Müthiş Kızıl Saç Modelleri 2012

En Müthiş Kızıl Saç Modelleri 2012

kızıl saç modelleri kızıl saç modelleri 2012 Sevgili melekler, özellikle doğuştan kızıl saçlı olanlar için giyim kuşam ve makyaj hayli zordur. Çünkü kızıl saç özel bir ihtimam gerektirir, her renk yakışmaz, iyi durmaz. Kesiminden başlamak üzere giyineceğiniz renkler ve makyajınız saçlarınızla uyum içinde olmalıdır. Bu yazımızda ise kızıl saçlılara uygun kızıl saç modelleri 2012 örnekleriyle...
  4. kızıl saçlar için makyaj

kızıl saçlar için makyaj

selam hanımlar saçlarımı yeni kızıl renge boyattım ilk kez bu rengi deniyorum yakıştığını söylüyorlar ama ben makyaj konusunda ne yazık ki bilinçsizim çünkü kızıl saçlılara hangi renk makyaj yakışır bilmiyorum lütfen bana bu konuda yardımcı olurmusunuz beni daha çok çekici yapacak ve kızıl saç rengimle uyum sağlayacak makyaj nasıl olmalı?
  5. Kızıl Saçlılar İçin Saç Modelleri, Renkleri 2014

Kızıl Saçlılar İçin Saç Modelleri, Renkleri 2014

kızıl saçlılar için saç modelleri, kızıl saç modelleri, saç modelleri 2014 Sevgili melekler, hayli iddialı bir saç rengi olan kızıl saç rengi aslına bakarsanız her tene uyar. Ama doğal kızıllara baktığımızda açık renk tenli ve renkli gözlülerin çilleriyle gayet uyumlu harika kızıl saçlara sahip olduğunu da görürüz. İster çarpıcı bir kızıl ister daha doğal bir kızıl, her ton kızıl saçla...

Sayfayı Paylaş