gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kızılay'dan Gazze'ye yardım

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kızılay, ilaç ve tıbbi malzemeler başta olmak üzere yeni bir yardım konvoyunu Gazze'ye gönderdi. Yardım malzemeleri, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan, ücretsiz tahsis edilen THY'ye ait kargo uçağı ile bölgeye ulaştırılmak üzere Mısır'ın El Ariş kentine gönderildi.
    Kanamalı yaraları durdurmak için özel üretilen tıbbi malzemeler ile cerrahi operasyonlarda kullanılmak üzere hazırlanan ilaçların yanı sıra mama, çocuk bezi ve 2 bin adet battaniyeden oluşan 240 kalem yardım malzemesinin 2 milyon Türk Lirası değerinde olduğu bildirildi.

Yardım malzemelerinin Mısır'da görev yapan Türk Kızılayı tarafından Refah Sınır Kapısı'ndan Gazze Şeridi'ndeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağı kaydedildi.

Türk Kızılayı, daha önce de 2 parti halinde 15 TIR'lık yardım malzemesini Gazze'ye ulaştırmış ve Mısır üzerinden ilaç sevkiyatı gerçekleştirmişti

Kızılay'dan Gazze'ye yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk doktorlar Gazze'ye gidiyor

Türk doktorlar Gazze'ye gidiyor

İsrail sivil halkı vurdu. 300'e yakın kişi öldü. Yüzlerce yaralı var. Türkiye alarma geçti. Bölgeye doktor gönderilecek. İsrail’in Gazze'ye saldırısı Sağlık Bakanlığı’nı da alarma geçirdi. Bakanlık, bölgeye insani yardım, ilaç ve tıbbi malzeme ile 5 kişilik uzman doktor ekibi gönderecek. Türk doktor ekibi, Filistinli yaralılara ilk müdahalenin ardından gerekli görüldüğü takdirde yararlıların...
  2. Gazze'ye 4.5 milyar dolar yardım sözü

Gazze'ye 4.5 milyar dolar yardım sözü

Uluslararası bağışçılar, Gazze'nin imarı ve Filistin ekonomisi için 4,481 milyar dolar yardım sözü verdiler. Şarm El Şeyh'deki konferansa ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton da katıldı. Mısır'ın Şarm El Şeyh kentinde Gazze'nin yeniden imarına ilişkin uluslararası bir konferans yapıldı. Türkiye'yi Dışişleri Bakanı Ali Babacan'ın temsil ettiği konferansa, aralarında ABD Dışişleri Bakanı...
  3. yardım :)

yardım :)

kızlar pazartesi güü kayınvaliden ve görümcem çaya gelicek.çayın yanında ne yapıcamı henüz düşünmedm ne yapsam ya çok kararsızım yardım lütfen tarifleryle beraber yazarsanız ço sevinirim:) öpüldünüz şimdiden tşkrler:yemek: :d015:
  4. yardım

yardım

slm bayanlar benim sorum şu kese oluşunca her bayanda lekelen me olurmu lütfen cewap yapzarmısınız
  5. Yardım:(

Yardım:(

Merhaba, Eylülde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla iliski yaşadık boşalma olmadı eylül ekim kasım ve aralık aylarında normal regl oldum gebelik Testi negatif. Aralık ayında reglm 5 gün erken oldum. Şu sıralar kasiklarımda belimde ve böbreklerimde bazende dış genital bölgede ağrı oluyor. Kasıklarıma bastırıncada ağrıyor. Tuvalette bazen yanma oluyor bu ağrılarım olduğundan beri ara ara...

Sayfayı Paylaş