gebe
  1. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kizilderili Anlamli SÖzleri!!

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında TaMaRa tarafından paylaşıldı.

dövme için anlamlı sözler dövme sözleri anlamlı dövmeler sözleri en dövmeler [​IMG]

ALINTIDIR---

Kizilderili Anlamli SÖzleri!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anlamli SÖzler

anlamli SÖzler

♥ Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi? ♥ Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir.. ♥ Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak...
  2. Mevlana Yilinda Anlamli AlbÜm

Mevlana Yilinda Anlamli AlbÜm

MEVLANA YILINDA ANLAMLI ALBÜM Unesco tarafından tüm dünyada ilan edilen MEVLANA yılı için hazırlanan 5 cd�lik sette Sufi müzik geleneğini farklı dillerden yansıtan 4 adet müzik CD�sinin yanı sıra bir Mevlevi ayinini tüm özellikleri ile belgeleyen bir VCD bulunmakta. Dervişin Dünyası isimli set...
  3. Anlamli Sözler

Anlamli Sözler

tomurcuk derdinde olmayan ağaç odundur sözünün anlamı siyahla ilgili sözler bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir anlamı melek gibi insan sözünün odunla ilgili sözler Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır. *Dünya bir gündür, o da bugündür! *Sen, sen ol! Asla biz olma. *Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme! *Azdan az,...
  4. Söz

Söz

Haber, uyarı, dikkat edilmesi gereken konudur. Rüyada duyulan şeyler ayrıca da yorumlanır.Rüyada söz söylemeniz, söz dinlemeniz, yakinda büyüklerinizden bir kimsenin nasihatlerinin isiteceginize veya dedikodu dinleyeceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir kimseye muhtelif dillerde konusan bir adam gelse, Süleyman (A.S.)in kissasina binaen o kimsenin büyük bir mülke nail...
  5. Anlamli tokat gibi sözler :D

Anlamli tokat gibi sözler :D

Bozuk Para İnsanın Cebini Deler, Bozuk İnsanda Kalbini, Bu Yüzden İkisini De Harcayın Gitsin..!!!

Sayfayı Paylaş