gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Kızıllara Makyaj Tüyoları

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Kızıllara makyaj, kızıllara makyaj tüyoları, kızıllar nasıl makyaj yapmalıdır konulrı hakkında detaylı bilgi.

Her türlü saç ve cilt rengine göre farklı makyaj yapılıyor melekler. Kızıllar için bakalım nasıl makyajlar tercih ediliyor.

Çevremizde kızıl saçlarla doğan fazla insan yok. Öyle ki Amerika'nın bile neredeyse yalnızca yüzde 2'si kızıl saçlı! Ancak kuaför salonlarındaki son teknoloji, sizi kızılın büyüleyici her tonuna kavuşturuyor. Doğuştan kızıl olmak ise büyük şans ve şu an bunu gözler önüne serme zamanı.

ÇARPICI GöZLER İÇİN
    Cezbedici kızıl saçlarınız o kadar dikkat çekiyor ki, gözlerde boz kahve gibi daha doğal renkler kullanmak sizin için doğru seçim olacak. Biraz kırmızılık da yanaklara... Kiremit rengi ve kızıl kahve tonlar, sıcak saç rengi ve cilt tonunuzla muhteşem uyum sağlayacak.

DUDAKLARI RENKLENDİRİN
    Pembe ve kırmızının tonları günlük kullanım için uygun olmasa da, şeftali tonları gibi daha doğal renkler herkesin arasında parıldamanızı sağlar. Renkleri kendinizde deneyip en uygun tonu bulabilirsiniz.

Kızıllara Makyaj Tüyoları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cameron Diaz'dan Makyaj Tüyoları

Cameron Diaz'dan Makyaj Tüyoları

cameron diaz makyaj tüyoları video camaron diaz Cameron Diaz romantik komedi filmlerinin aranılan oyuncusu...Sinema oyunculuğu kadar güzelliğindende söz ettiren Cameron Diaz'dan makyaj sırları :tik: Sürekli makyajıyla eleştirilerin odağı olan Cameron Diaz'dan makyaj tüyoları işinize yarayabilir. Makyajsız hali o kadar sıradan ki sırf bu yüzden yıllardır ünlülerin makyajsız hallerinin konu...
  2. Kızıl saç makyajı

Kızıl saç makyajı

kızıl saça makyaj kızıl saç makyajı kızıl saç makyajı, teknikleri, bilgileri ve dahası burada arkadaşlar. Esmer makyajı ve sarışın makyajı bilgilerinden sonra, kızıl Melek'lerimizi de unutsak olmaz diyor ve kızıllar için makyaj önerilerini sunuyoruz :) Çarpıcı gözler için Cezbedici kızıl saçlarınız o kadar dikkat çekiyor ki, gözlerde boz kahve gibi daha doğal renkler kullanmak sizin için...
  3. Esmerler Makyaj Tüyoları

Esmerler Makyaj Tüyoları

esmerler, makyaj, esmerlerde makyaj, nasıl olmalıdır, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. esmersini size hangi makyajın gideceğini tam olarak bilmiyormusunuz :D:D ozaman gelin sizin için güzel makyaj tüyoları verelim esmer melekler :D:D Makyaj yapmayı çok seviyoruz ama nasıl yapacağımızı bilemiyoruz bazen. Çünkü birçok faktör etkili oluyor bu konuda yani kıyafetti,...
  4. kızıl saçlar için makyaj

kızıl saçlar için makyaj

selam hanımlar saçlarımı yeni kızıl renge boyattım ilk kez bu rengi deniyorum yakıştığını söylüyorlar ama ben makyaj konusunda ne yazık ki bilinçsizim çünkü kızıl saçlılara hangi renk makyaj yakışır bilmiyorum lütfen bana bu konuda yardımcı olurmusunuz beni daha çok çekici yapacak ve kızıl saç rengimle uyum sağlayacak makyaj nasıl olmalı?
  5. Sarışınlara Özel Makyaj Tüyoları

Sarışınlara Özel Makyaj Tüyoları

Bu konu, Sarışınlara Özel Makyaj Tüyoları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sarışınsanız ve makyaj yaparken seçimleriniz hakkında çelişkiye düşüyorsanız bu konu tam size göre. Aşağıdaki makalede vereceğimiz bazı ipuçlarıyla hem saç renginize hem de ten renginize uygun bir makyaj yapabileceksiniz.. İlk olarak gece yoğun ışığa maruz kalacağınız için transparan bir pudrayı...

Sayfayı Paylaş