gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızım allerji mi kızamık mı anlayamadım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızım iki gün sonra altıncı ayını dolduracak ve iki gün önce ilk dişimiz çıktı.bir haftadır ne uyku düzeni var ne iştahı.bide dünden beri boynunda ve göbek kısmında hafif pembemsi noktacıklar olmaya başladı. alerjik bi durummudur yoksa kızamık falanmıdır. ilk bebeğim ve tecrübesizim yardımcı olurmusunuz.

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sevgili ziyaretçimiz, dediğiniz gibi alerjik bir durum olabilir ancak şu sıralar kızamık salgını mevcut gecikmeden bir doktora götürmenizde fayda var, sağlıklı günler diliyoruz.

kızım allerji mi kızamık mı anlayamadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlayamadin

Anlayamadin

Sen kendi dünyanın renkli rüyalarında yaşıyorken uçarı sevdalarda, Düşlerle gerçeklerin ayrı dünyaların mahsulü olduğunu yaşattın bana... Evet ayrıldık..acı bir tecrübe olsa da benim için; Sanma ki bu yara ömür boyu kanayacak. Sanma ki bu yürek sana teslim olacak Sanma ki acıların koynunda tükenip bitecek… Bir sabah uyandığımda kalbimin ağrımadığı gün,senin kahrolduğun gün olacak. Ben...
  2. Çocuğunuz Erkek Mi Kız Mı?

Çocuğunuz Erkek Mi Kız Mı?

hamileyim kizmi erkekmi bebeğim kızmı erkekmi testi kızmı testi hamileyim kizmi erkek mi Doğacak bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmeye çalışmaktan daha eğlenceli ne olabilir? Herkes bu oyuna katılmak istiyor. Eğer bakkalda sizi biri durdurup, bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmeyi teklif ederse sakın şaşırmayın. Yüzlerce yıldır, bebek bekleyen anneler bebeklerinin cinsiyetini tahmin eden...
  3. hamilelikte bebek erkek mi kız mı anlayabilirsiniz

hamilelikte bebek erkek mi kız mı anlayabilirsiniz

hamilelikte cinsiyet belirtileri hamilelikte erkek bebek belirtileri erkek cocuk gebelikte cinsiyet bebek Doğacak bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmeye çalışmaktan daha eğlenceli ne olabilir? Herkes bu oyuna katılmak istiyor. Eğer bakkalda sizi biri durdurup, bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmeyi teklif ederse sakın şaşırmayın. Yüzlerce yıldır, bebek bekleyen anneler bebeklerinin cinsiyetini...
  4. Kızamık

Kızamık

Kızamık döküntü, ateş ve öksürüğe neden olan çok bulaşıcı bir hastalıktır. Çocuk virüsü aldıktan 1-2 hafta sonra belirtiler ortaya çıkar. Kızamığa yakalanan çocuklar genellikle keyifsizleşirler. Ateşi yükselen çocuklar yataktan çıkmak istemezler. Hastaların çok az bir bölümünde kulak ağrısı gibi yan etkiler de gelişir. Belirtiler 1. ve 2. Gün · Burun akıntısı · Kuru öksürük ·...
  5. Kızlar mı daha çok sever erkekler mi?

Kızlar mı daha çok sever erkekler mi?

Kızlarmı daha Çok sever erkelermi? merak ediyorum bana yardımcı olur musunuz ? Teşekkür ediyorum :)

Sayfayı Paylaş