gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızım aşırı hareketli ona hangi duayı okusam iyi gelir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar. Tecrübeli bayanlara sesleniyorum.Kızım aşırı derecede hareketli, hiperaktif. Doktor kontrolünde ama şimdiye kadar bir faydasını görmedik.Acaba diyorum dua okusam faydası olur mu? Hangi dua ya da duaları okusam bana tavsiyeleriniz varmı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Çocuğun sağ kulağına ezan, sol kulağına Kamet okunur ve sonra sağ kulağına şu ayet okunur:

ءالله اذن لكم ام على الله تفترون

(Yûnus suresi 59. ayet)

Okunuşu: Êêllâhu ezine lekum em alallâhi tefterûn.

SadmiN bunu beğendi.
Kızım aşırı hareketli ona hangi duayı okusam iyi gelir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi vitamin neye iyi gelir?

hangi vitamin neye iyi gelir?

hangi vitamin neye iyi gelir aft için vitamin aft hangi b12 vitamini nelere iyi gelir İşten eve, evden işe sürüklenirken doğru dürüst beslenmiyorsunuz bile. Bunun sonucu vitamin eksikliği ve çeşitli rahatsızlıklar... Sabah erkenden kalkıyor, trafiğin en yoğun olduğu bir zamanda o yoğunluğun bir parçası oluyor ve ofise geliyorsunuz. Gün yoğun geçiyor. Telefonlar susmuyor, toplantılar...
  2. hangi bitki neye iyi gelir...

hangi bitki neye iyi gelir...

bircok bitkinin ne işe yaradıgını ve faydalarını bilmiyoruz ne yazık ki oysa dogal ilaçlar her zaman kullandıgımız haplardan daha saglıklıdır meleklerim buyrun bitkilerin faydalarını ve işlevlerini ögrenelimm canlarım.... Nane Neye iyi gelir? Hazımsızlığı, mide bulantısını ve midedeki gazı azalmasına yardım olur. Kullanım: Beş adet yaprağı beş dakika boyunca demleyin, süzün ve yemek...
  3. Apseye Hangi Bitki İyi Gelir ?

Apseye Hangi Bitki İyi Gelir ?

Apse İçin Şifalı Bitkiler Apseye Hangi Bitki İyi Geliyor apseye iyi gelen bitkiler Zaman zaman oluşan insanı canından bezdiren apseler için kullanabileceğiniz şifalı bitkilerle ilgili bilgiler şöyle melekler :) Apse Belirtileri: Vücudun herhangi bir yerinde bir doku ya da organda oluşan apse, kendini ağrı, kızarıklık ve şişikler yaratarak belli eder. Apse Tedavisi: Apsenin tedavisi,...
  4. Astıma hangi bitkiler iyi gelir?

Astıma hangi bitkiler iyi gelir?

Eczanelerde astım tedavisi için kullanılan pek çok başarılı ilaç bulabileceğiniz gibi tüm dünyada bir çok astım için bitkisel tedavi yöntemleri de kullanmaktadır. Astım bitkisel tedavi uygulamaları uzun yıllardır kullanılmakta ve astımın bu uygulamalar sonucunda iyileşme gösterdiği bazı durumlarda tamamen ortadan kalktığı görülmüştür. Ancak astım için kullanılan bitkisel tedavi yöntemleri her...
  5. Depresyona Hangi Bitki İyi Gelir?

Depresyona Hangi Bitki İyi Gelir?

Zaman zaman mutsuz hissetmek, bazen çabuk öfkelenmek hepimizin başına gelebilir ve oldukça normaldir. Ancak ruh haliniz sürekli düşükse, kendinizi sabahtan akşama mutsuz hissediyorsanız ve öfkenizi kontrol edemiyorsanız depresyonda olabilirsiniz. Oldukça sık görülen bir duygu durum bozukluğu olan depresyon, şiddetine bağlı olarak genellikle terapi ve ilaçların birlikte kullanıldığı bir...

Sayfayı Paylaş