gebe
?

Merhaba bayanlar ilk defa katılıyorum.... 7 aylık kızım var çok iştahsız mama ve ek gıda veriyorum k

1. Bebek

oy sayısı 1
    100,0%
  2. Iştahsız

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Melike Liva

Melike Liva Forum Okuru

Kızım çok iştahsız....

Konu, 'Yönerge ve Kurallar' kısmında Melike Liva tarafından paylaşıldı.

Merhaba bayanlar ilk defa katılıyorum.... 7 aylık kızım var çok iştahsız mama ve ek gıda veriyorum kilosu 6500gr ne yapa bilirim ıştahını açmak için? Siz ne veriyorsunuz bebeklerinize? Cevaplarınız için şimdikiden teşekkür ederim

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    iştahsızlık nedenleri farklı olabilir diş çıkartma döneminde ve bu dönemlerde bebekler huysuz ve iştahsız olabiliyor doktor kontrolün de gelişimi iyiyse canını sıkma

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba ; Öncelikle her bebeğin iştahının aynı olmadığını belirtelim.Bebeğinizin herhangi bir sağlık sorunu yok sa endişelenmenizi gerektiricek bir durum söz konusu olmaz.Gelişim takibi için hekim kontrolünü aksatmayın.Vereceğim linki incelemenizi öneriyorum. Bebeğim zayıf nasıl kilo alabilir ?

4. Melike Liva

Melike Liva Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Cevabınız için çok teşekkür ederim çok şükür bebeğimin sağlık sorunu yok... Link içinde teşekkür

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim , sevgiler.

Kızım çok iştahsız.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İştahsız çocuklar..

İştahsız çocuklar..

Çocuklardaki iştahsızlığın önüne geçilmesi için, yemekten bir saat önce ve yemek sırasında sıvı alımının sınırlandırılması gerekir; çünkü çocuklar içmeyi yemeğe tercih eder ve kolayca doygunluk hissi duyar, böylece almaları gereken besinleri yetersiz tüketirler. Anemi, bağırsak parazitleri ve hastalıklar iştah kaybına yol açar. Psikolojik nedenler de iştahsızlığı etkilemektedir. Normal büyüme...
  2. Bu kız çok yetenekli…

Bu kız çok yetenekli…

P { margin: 0px; } Söylediği şarkılarla, yaptığı çılgın video kliplerle ve asi tavırlarıyla sürekli adından söz ettirmeyi başaran güzel şarkıcı Pink’ten sahilde yetenek şov. Cep telefonunu bir an olsun elinden bırakmayan seksi şarkıcı olayı biraz abarttı ve sabahın köründe elinde cep telefonuyla koşuya çıktı. Güzel fiziğini korumak için tempolu koşu yapan Pink’in asıl bombası ise koşu...
  3. Gülten Kaya çok kızdı

Gülten Kaya çok kızdı

süper star Ajda Pekkan bir ilki gerçekleştirdi ve ilk defa sahnede kürtçe şarkı seslendirdi... KÜRTÇE ŞARKIYA TEPKİ GELDİ.. AJDA PEKKAN’IN KÜRTÇE ŞARKI SÖYLEMESİ 10 YIL ÖNCE KÜRTÇE ŞARKI SÖYLEDİĞİ İÇİN DIŞLANAN AHMET KAYA’NIN KARISINDAN TEPKİ ALDI... Kürtçe şarkı söyleyen Ajda'ya tepki farklı yerden Magazin Gazetecileri Derneği’nin 1999 yılında düzenlediği Altın Objektif Ödül...
  4. bu kızları çok kıskanacaksınız

bu kızları çok kıskanacaksınız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Çok kötüyüm kızlar

Çok kötüyüm kızlar

çok kötüyüm..

Sayfayı Paylaş