gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kızım Elif'in LCW Waikikiden Aldığım Bayramlıkları

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı lcw waikiki kız bebek giysi modellerine yer vermektedir. Şu sıralar tüm hızıyla kış temizliği bayram temizliği ve bayram alışverişleri devam ederken sizlere kızım Elif için LCW Waikiki mağazasından aldığım bayramlık cicilerini göstermek istedim:D

Bazı modelleri resim olarak bulamadım oğluşumuzada aldığımız cicilerin birebir aynısınıda bulamadığım için hepsini paylaşamıyorum. Ömer için başka yerden alışveriş yapmıştım oda tam bir delikanlı olacak inşallah bayrama..

Yaz sizler ne aldınız yada almayı düşünüyorsunuz çocuklar için bayramlık alışverişler ne durumda?

Kırmızı pantolonun üzerine aldığım bodylerin resmini bulamadım onlarda çok şirin:)

Buda kışlık montumuz babamız beğendi:)

Buda bayramlık cicilerimizden biri ben çok beğendim zaten kız çocuklarında bu renklerin hastasıyım diyebilirim ayakkabımızıda bu tonlarda aldık:)

Asena_Sule, TİTAN ve BeyazMelek bunu beğendi.
  2. SeLf_ConTRoL

SeLf_ConTRoL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    gule gule giysinler :)
    bende kizima bunu aldim aylar oncesinden :) sabirsiz bir anneyim

TİTAN, BeyazMelek, a.özlem ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bende tercihimdir bi kere tşört baskıları yıkasnda eskimiyooo ve cocuk giyiminde modeller ceşit harika

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canım minik prensesimize hayırlı olsun çok yakıştığından eminim. İyi günlerde kullansın :)

Evet özellikle kız bebek ve çocuk modellerine ben bayılıyorum çizgisi desenleri ve renkleri tam kız çocuklara yönelik çok şirinler.

5. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bayramın çocuklardaki değeri bambaşkadır ki zaten o zamanlardan oluşan heyecanla bayram bekleme yarışımız halen devam eder ya çok severim bayramları... Mawim Elif'e prensesimize çok çok yakışacak bu ciciler annesinin babasının prensesi bu bayramda tam bir bayram şekeri olacak :nazar: Ömer'i de Elif'i de :nazar: bayramlıklarıyla görmeyi diliyorum fotoğraf bekliyorum bak ona göre sayın adminim dostlar sevinsin bu mükemmel ailenin:nazar: evlatlarına kendisine (maaşallahhhhh) düşmanlar çat çat çatlasınnn :D:D

Kızım Elif'in LCW Waikikiden Aldığım Bayramlıkları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızınıza Bayramlık Elbise Örün

Kızınıza Bayramlık Elbise Örün

örgü bebek elbiseleri bayramlık elbise modelleri bebek kıyafetleri örgü modelleri en güzel bayramlıklar bayramlık elbiseler Bayram yaklaştı çocuğunuza bayramlık alacaksınız...Bu bayram bayramlığı hazır almak yerine kendiniz örmek isterseniz en güzel elbise modelleri getirdim size melekler... Örgü bilmeyenlerin bile örmek isteyeceği en güzel örgü elbise modelleri :örgü::tik:...
  2. Lcw den bayanlara bayramlık

Lcw den bayanlara bayramlık

lcw bayan kombinleri bayramlıklar elbiseler ayakkabılar fiyatları hakkında genel bilgiler burda melekler lcw çok şık bayramlıkları bizler için hazırlamış melekler siz hir bir ayrıntıyı düşünmüyorsunuz onlar sizin yerinize düşünümüş ve kombinler çıkarmışlar işte 2012 model ayakkabıdan çantaya lcw bayram kombileri ayrıntılı bilgi ve fiyatları için BURAYA tıklayınız
  3. lcw den genç kızlara bayramlıklar

lcw den genç kızlara bayramlıklar

lcw bayramlıklar kombinler genç kız elbiseleri pantolonları fiyatları hakkında genel bilgiler burda melekler lcw genç kızlarıda düşünmüş ve onlara çok şık çok harikaa kombinler ve genç kız kıyafetleri hazırlamış bayramda giysinler diye:D işte bir kaç kombin örneği ayrıntılı bilgi ve fiyatları için BURAYA tıklayınız
  4. Kız Çocuklarına Bayramlıklar

Kız Çocuklarına Bayramlıklar

kız çocuklarına bayramlıklar lcw kombinleri bayramlıkları fiyatları hakkında genel bilgiler burda melekler lcw küçük kızlarımızada çok güzel elbiseler hazırlamış melekeler bende genelde lcw den alış veriş yaparım hatta kızımın cicileri diye eklemiştim siteye çok renkli ve çok şık tasarımları varr bayramlık içinde çok güzel kombinler hazırlamışlar işte bazıları ayrıntılı...
  5. kız bebeklerimize bayramlıklar

kız bebeklerimize bayramlıklar

lcw bebek güysileri bayramlıkları bebek elbiseleri fiyatları hakkında genel bilgiler burda melekler lcw bayramdaa minik bebeklerimizide düşünmüş melekler kız bebekler için çok cici bayramlıklar hazırlamaışlar ben çokk beğendimm:D:D bayramlık ayakkabılar bile var çok şirin hepsii ayrıntılı bilgi ve fiyatları için BURAYA tıklayınız

Sayfayı Paylaş