gebe
  1. Defne-Keskin

Defne-Keskin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Kizim issiriyor!!!

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında Defne-Keskin tarafından paylaşıldı.

Iyi Aksamlar Melekler,benim de bi cadi bi aksi kizim var basimda....Kendisi coookk aksi erkek cocugundan beter.Hic tek basina oturup da oyun oynamaz cise bile beraber gidiyoruz.Cabuk sinirlenip bagiriyor.Isine gelmedimi ya üstümüze atlar,tirmalar sacimizi yolar.Bunlari yapmadan sanki hirsini alamiyor.Babasi sagolsun cok simartiyor,daha 3 yasinda ama napicaz bilmiyorum.Lafdan anlamaz.kiziyorum
    esime baba dedigin biraz ciddi olur diye ama kime diyorsun.Yüzsüz arsiz olmasindan cok korkuyorum.acaba bi cocuk psikiyatristine götürsem mi ?
    Bu sorunlar size tanidik geliomu yaaa ????

2. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    defne çocuklrı asıl şımarık yapan anne ve babalar bence. birisi kızdığında diğeri çocuktan yana olup ona yüz verirse oçocuk şımarır.bence psikiyatrise götürmen daha iyi olbilir allah yardımcın olsun canım

3. hatice kahraman

hatice kahraman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kızınız ya ilgi gördünün farkında değil yada fazla ilgiden şımarıyor. benim oğlumda böyle davranıyordu ama arada bir bulunduğu ortama göre çocukların huyları değişebiliyor. çocuğunu her ihtimale karşı bi psikiyatriye göstersen iyi olur nede olsa bir canlı sıkıntıları olabilir. huylarının değişmesi veya asabileşmesi gelecekte de karakterinde büyük rol oynar. sana tavsiyem Antalya Psikoloji . çocuklara gösterdikleri ilgi bakımından çok memnun kaldım. ben çocuğumuda bu psikiyatriye gönderdim şimdi aklımda bi tereddüt kalmadı . bi sorunu yokmuş gerçi ama çocuğum buradaki uzmanlarada kendini rahat ve huzurlu hissetti.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Ağustos 2013
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Şu an 27 aylık bir kız bir erkek ikizlerimde de aynı sorun var. Dişlerini silah olarak kullanıyorlar. Birbirlerini ısırıyorlar. Bunun geçici bir durum olduğunu düşünüyorum çünkü çevremde daha önce bu yaşlarda olan bazı çocuklarda da aynısını görüp yaşadım. Eğer üstüne giderseniz bunu daha çok yapacaktır. Öfke sendromunun hat sfhada olduğu bu dönemi anlayışla, konuşarak çocuğunuza karşı bunu anlatıp davranırsanız eminim ki kısa bir süre sonra bu alışkanlığından vazgeçecektir.

5. cananyakut

cananyakut Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Benimki de dişliyordu ben de onu dişlemeye başladım unuttu :)

Kizim issiriyor!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GÜl Kiz

GÜl Kiz

Genç adam, hergün işe giderken, yolunun üzerindeki, güllerle dolu bahçeye bakmadan geçemezdi. Her sabah o rengarenk güller, içini neşeyle, sevinçle dolduruyordu. Günler geçtikçe güllere bakan gözleri, bahçedeki eve takılmaya...
  2. Minyatür Kiz

Minyatür Kiz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dayi Kizi...

Dayi Kizi...

rüyada dayı kızı görmek dayı kızı rüyada kızını görmek hala kızını hala Daha yirmi bir yaşındaydı üç kardeştiler evin tek kızıydı bir yıl olmuştu nişanlanalı Sevdiğine kavuşacaktı güzel bir yuvası boy boy çocukları olacaktı Aile büyükleri gelmişti iki ay sonrası için söz kesmişler düğünümüz olacaktı Herkes bir işin ucundan tutuyordu herkeste ayrı bir telaş Kimi çeyiz hazırlıklarına yardım...
  4. kiz

kiz

Kız Mülke nail olmaya, menfaatli araziye, ticarette kazanca yahut bir işte karşılaşılacak olan güçlüklere delalet eder.Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır. Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu...
  5. Basit Kiz Yada Zor Kiz

Basit Kiz Yada Zor Kiz

nefis kızlar zor kız zor kızlar basit kız basit KIZLAR SELAM.SİZCE BU KAVRAMLAR NEYİ ÇAĞRIŞTIRIYOR.BASİT KIZ KİMDİR .ZOR KIZ KİMDİR.BAYANLAR İÇİN BOYLE KAVRAMLAR KULLANIRLARKEN BAZILARINCA .NEDEN ERKEKLER İÇİN BASİT YADA ZOR ERKEK DİYE BIR KAVRAM YOKTUR kizlar düsüncelerinizi beklyiorumsevgiler......:yo:

Sayfayı Paylaş