gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

kızım nerede?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

kzım nerede kzim nerede kizim kızım kızım nerde zeynep öldü mü Atv’nin merakla beklenen dizisi Kızım Nerede’nin yayın tarihi belli oldu. Başrollerini Hüseyin Avni Danyal, Ece Uslu, Burak Hakkı, Yağmur Kaşifoğlu, Yonca Cevher Yenel ve Tolga Savacı’nın paylaştığı Kızım Nerede 17 Aralık Cuma akşamı saat 22.00′da Atv ekranlarında olacak. Atv’nin yeni dizisi Kızım Nerede 17 Aralık Cuma akşamı Gönülçelen’den hemen sonra yayına girecek.

Dizinin özeti:

Ülkenin tanınmış iş adamlarından Zafer Demiray, eşi Suna, üç kızı Zeynep, Cansu ve Eylül, kız kardeşleri İpek, Mine ve onların eş ve çocuklarıyla birlikte büyük, mutlu bir aileye sahiptir. Kurdukları ve büyüttükleri aile şirketi büyük başarılara imza atmıştır. Tüm bunların üzerine ailenin bir araya geldiği doğumgünü partisinde kutlanan bir diğer başarı da Zafer Demiray'ın yılın iş adamı seçilmiş olmasıdır. Zafer Demiray bu mutlu tabloda hayal edebileceği her şeye sahiptir. Kutlamanın devamında Zeynep ve 3 kuzeni gece partiye gitmek için izin isterler ve zorlanmadan izni koparırlar. 4 genci partiye Zafer Demiray bırakır. Gece saat 3:00'te Zeynep'in annesi Suna ile halası İpek gençleri almaya gelirler. Eğlencenin sonuna yaklaşıldığı her halinden belli olan mekanda Suna ve İpek tek tek tüm kuzenleri bulurlar. Fakat Zeynep ortada yoktur! Kuzenlere sorarlar. Kimse Zeynep'i görmemiştir. Cep telefonu da kapalıdır. Birlikte gitmiş olabileceği yakın arkadaşlarını ararlar ama Zeynep hiçbir yerde yoktur! Tüm aile için korku dolu bekleyiş başlar. Mutlu aile tablosu bir anda kabusa dönmüştür. Zeynep nerededir?

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Konusu bana kısır geldi yani bölümler boyu bir kız aranacak peki ya bulanacak mı o kız? Bulununca da dizi mi bitecek.:S

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    bilmiyorum canım nasıl olacak başlayınca görecez bakalım ama dediğin gibi banada sanki tutulmayacakmış gibi geliyor bakalım ve görelim:)

4. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yine ağlatacak bir dizi.... tutar bence... gözyaşı varsa.... yaprak dökümü gibi bence:)

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Uzun zamandır ekranlarda fragmanlarıyla birlikte dizinin reklamı var.Toplumun kanayan bir yarasına parmak basılmış eminim aynı duyguyu yaşayan binlerce aile var ülkemizde...

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    O kız bulunmaz bulunursa konu dagılır bence..

7. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Bulundumu filmin heycanı gider bence ya

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    filmin finali oldumu bilmiyorum ama birsürü sorunlar cıkmıstı bulundu heralde kız :D

kızım nerede? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızımın mezarı nerede?

Kızımın mezarı nerede?

Çocuğunun mezarının yerini bilmesi en doğal hakkı seren serengilin neden söylemedikleri hiç anlamadım.. AYTUN AİLESİ'NİN, BEBEĞİNİN MEZARINI SAKLAMASI YÜZÜNDEN EŞİ MUSA AYTUN'A KIRGIN OLAN SEREN SERENGİL: TEK İSTEĞİM KIZIMIN MEZARINI ÖĞRENMEK. ŞU AN BOŞANMA SÖZ KONUSU DEĞİL AMA MUSA KAYITSIZ KALIRSA NE YAPARIM BİLMEM! Seren Serengil, eşi Musa Aytun ve ailesinin, kaybettiği bebeği...
  2. ßeLeN KIZIM NEREDE DİZİSİNİ YORUMLUYOR!

ßeLeN KIZIM NEREDE DİZİSİNİ YORUMLUYOR!

kızım nerde kizim nerede kızım nerede forum kizim forum nerde ßeLeN KIZIM NEREDE DİZİSİNİ YORUMLUYOR! Flaş flaş.. Bir el atam burayada dedim ee filmi çok seviyorum napayım.. Kızım nerede filmini bilmem benim kadar sıkı takip eden varmı ama gerçekten güzel bir seneryo olmuş .Olaylar birbiri içine girmiş vaziyette kim kiminle ne yapmış ne etmiş baya karmaşık merak uyandıran bir film tabi bu...
  3. Kızım Nerede 22.bölüm fragmanı

Kızım Nerede 22.bölüm fragmanı

kızım nerede, 22.bölüm, fragmanı, tanıtımı, 22 mayıs, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz http://www.youtube.com/watch?v=gnY2Sd1wJoE
  4. İnka yolu nerede resimleri varmı kızlar

İnka yolu nerede resimleri varmı kızlar

Arkadaşlarım inka yolu diye bir yol varmış tam olarak nerede ve varsa benimel resimlerini paylaşmanız mümkün mü teşekkür ediyorum.
  5. figueres nerede kızlar yardım edin

figueres nerede kızlar yardım edin

figueres nerede hangi kıtada hangi şehrin yanında yani bana tam bilgiler gerekiyor bulursanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş