gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Kızım Okula Başlayacak

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

ilköğretime yeni başlayanlar neler yapmalı çocuğum okula başlayacak nelere dikkat etmeliyim okul hakkında tüm bilgiler burda melekler sevgili meleklerrrr kızım bu sene yani haftaya okula başlıyorr heycanlıyızz endişeliyizz

kızım çok narinn burdaki çocuklara göree çok sakinn okulda nasıl olacak çok endişeliyimm
    anaokuluna gitti ama ordaçok rahattık

okul sadece anaokuluydu yani ilköğretim bünyesinde değildi servisi bahçeye kadar giriyordu bırakıyordu alıyordu rahattım

ama şimdi servis dışarda bırakacak ve buranın servislerini hiç beğenmiyorum ilgilenen yok çocukalr curcuna zatenn

oğlumda hiç bu endişeleri yaşamadım ama kızım farklıı bir çocukk okulda yaşanan sorunlar dan çok etkilenmesinden korkuyorumm

fikri olan meleklerden fikir bekliyorumm:D

SadmiN bunu beğendi.
  2. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benım ıcın cok zor gectı inş kolay atlatrsınız hazranda okumayı söktü

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    abuwww hazirandamıı :S inş benki yormaz benii çok yormazda eminimde ben okuma yazmadan çok diğer problemlerden korkuyorumm :S sağol canım fikirlerin için

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Valla Ben kendi kardeşlerimden biliyorum gerçi her çocuk bir değildir ama genelde birinci sınıfta zorlanıyorlar. ama senin ki okumayı çabuk çözer diye düşünüyorum çünkü nede olsa anasının kızı :D:D

Allah yardımcın olsunn cemoşcummm :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sağol asimm:kiss: bende kolay çözeceğini sanıyorum şimdien yazıyor bişeyler zatenn
    dedim gibi okullardaki çocukalr eyvah eyvahh yanii :D:D

6. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    ayy canım benim büyümüşte okula başlayacak canım korkma bişi olmaz alışır okulada sende dikkat edersin uyarırsın kızını öp onu benim yerime yirim onu yir

CeMoŞ bunu beğendi.
  7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sağol ayşemm zaten uyarıyorum tırsak birazz :D:D bakalım nasıl geçecekk nisa çok heycanlıı ben endişeli:D

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öncelikle, ona okul hayatında başarılar diliyorum. Okul öncesi Nisa'nın ve senin şu anda içince bulunduğun durum, okula başlayacak çocukların ve annelerinin yaşadığı alışılagelmiş bir durum oldu:) Bir süre dene ve okuldan memnun kalmazsan, okul değiş diyebiliyorum sana anca:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  9. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    okula gittikten sonra baktım gördüm iyii öğretmenide çok cana yakın birisii tüm çocuklarla tek tek ilgilendi biraz içim rahatladıı nisada çok sevdi okulunu :)

10. Mucu'mm

Mucu'mm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok ödev veriyolar çoookkk

Kızım Okula Başlayacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ABD'li kız okul harcı için bekaretini satışa çıkardı

ABD'li kız okul harcı için bekaretini satışa çıkardı

abd kızları bekaretini satışa çıkardı abdkızları abd kızlar usa kızları ABD'de 22 yaşındaki üniversiteli kız okul masrafını çıkarmak için, raporla ispat ettiği bekâretini açık artırmaya çıkarıyor.. Amerika'da bir üniversite öğrencisinin eğitim masrafları için para arama yöntemi, ülkeyi karıştırdı. Natalie Dylan takma adını kullanan 22 yaşındaki öğrenci, bekâretini açık artırmaya...
  2. Kızların okula gönderilmesine engel olan nedenler

Kızların okula gönderilmesine engel olan nedenler

kız çocuklarının okula gönderilmemesi Kızların okula gönderilmesine engel olan nedenler: Okuldan birini severse, namus cinayetine kurban gider. Dedesi, ninesi, amcası ne der? Okumayıp çalışan kız eve ayda 200 YTL getirir Milli Eğitim Bakanlığı ve UNICEF'in araştırmasına göre kızların okula gönderilmeme nedenleri yörelere göre değişiyor. 'Kız Çocuklarının Okullulaşma Oranının Düşük Olmasının...
  3. Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği Ortaöğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği Ortaöğrenim Kız Öğrenci Yurdu

lçe: Şereflikoçhisar Adres: Emek Mahallesi 52. Sokak No:3...
  4. Kızım Okula Başladı

Kızım Okula Başladı

2011 2012 ilköğretim yılı okula başlayan çocuklar sorunlar yeni öğretim yılı hakkında genel bilgiler burda melekler vee evettt sonunda kızım okula başladı meleklerrr:D:D daha önceden de kızım okula başlayacak ve çok endişe ediyorum nasıl olacak demiştimm bugün gittikk gayet iyi bir öğretmeni vardıı tüm çocuklara çok sıcak yakın davrandıı bu beni birazda olsa rahatlattı doğrusu ilk günümüz...
  5. Kızlar Okullarda Devamsızlık Kaç Gün

Kızlar Okullarda Devamsızlık Kaç Gün

Okullarda Devamsızlık Kaç Gün bu konuda bilgisi olan var mı? Okullarda Devamsızlık gün hakkı kaç gün yani kaç günden sonra etkiliyor sınıf geçmeyi lütfen cevap verin!

Sayfayı Paylaş