gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Kızım seni Ali'ye verem mi ? - Çok komik bir şarkı...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

onun adı engin babası zengin onun adı ömer alır beni döver ömer alır beni döver dinle engin babası zengin dinle ali eder deli
    Farklı bir şarkı sözü meleklerim sizlerinde okumasını istedim.. Ben gülmekten çatladım umarım sizlerinde hoşuna gider..
    :piha::piha:

KIZIM SENİ ALİYE VEREMMİ ??

İstemem Babacığım İstemem
    Kızım seni Ali'ye vereyim mi?
    İstemem babacığım istemem,
    Onun adı Ali alır eder deli.
    İstemem babacığım istemem

Kızım seni Ahmed'e vereyim mi?
    Onun adı Ahmet alır verir zahmet.
    İstemem babacığım istemem.

Kızım seni Yaşar'a vereyim mi?
    Onun adı Yaşar alır beni boşar.

Kızım seni Ömer'e vereyim mi?
    Onun adı Ömer alır beni döver.

Kızım seni Engin'e vereyim mi?
    İsterim babacığım isterim,
    Onun adı Engin babası zengin.
    İsterim babacığım isterim.

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    :hhh::hhh: ayy bayılacam şimdi harika yaaa Tşkler cnmm

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    :)

tskler paylasim icin, cok hos :)

4. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    çok söylerdik biz bunu çocukken hahaha

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

onun adı salih hiç yotur ki talih,,,,,,,

Kızım seni Ali'ye verem mi ? - Çok komik bir şarkı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alan Sensin Veren Sensin İlahisi

Alan Sensin Veren Sensin İlahisi

gören sensin bilen sensin ilahisi alan veren sen gören ilahisi bilen ilahi dinle Alan sensin veren sensin kılan sen Ne verdinse odur dahi nemiz var Hakîkat üzre anlayıp bilen sen Ne verdinse odur dahî nemiz var Tutan el u ayak senden gelüpdür Gören göz u kulak senden gelüpdür Efendi dil dudak senden gelüpdür Ne verdinse odur dahî nemiz var Hudâyâ biz bu zâtı kanda bulduk Neye ef'âl sıfâtı...
  2. Kız HepSi Senin Mi _?

Kız HepSi Senin Mi _?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ünlülerin ağzından kız hepsi senin mi???

Ünlülerin ağzından kız hepsi senin mi???

TaRKaN ' Kız Hepsi Senin mi? ' EroL Evgin ' Hanımefendi hepsi sizin mi acaba? ' BüLent Ersoy ' Zat-ı aLiniz hepsi size mi ait? ' VoLkan Konak ' Kiz Hepsu Senun mi? ' Okan BayüLgen ' Acaba hepsi sizin mi canııım ' İbrahim TatLıses ' Hepsi Senin mi ULen! Bende İsterem eLma yanakLardan.. ' Tecavüzcü Coşkun ' Hepsi Senin mi Yavruuuuum! ' Şahin K ' Hepsi Senin mi Lan..Dur rahat dur...
  4. Mustafa Ceceli-Şarkı (Seni Bana Yazılmış Bir Şarkı Zannettim)

Mustafa Ceceli-Şarkı (Seni Bana Yazılmış Bir Şarkı Zannettim)

seni bana yazılmış bir şarkı zannettim sözleri seni bana yazılmış bir şarkı zannettim sözü beni sana mustafa ceceli bi sözleri Mustafa Ceceli-Şarkı (Seni Bana Yazılmış Bir Şarkı Zannettim) Anılar var sana dair, Silinmiyor istesemde yürek hazırken Acılar var zaten gönül zahir Ölünmüyor istesemde ecelinle Uyudum ben, büyüdüm ben Yüreğimi niye pişmanlık sarıyor Her lokmam sen, her yudum...
  5. Bedia Akartürk- Kızım Seni Ali'ye Vereyim mi? :D

Bedia Akartürk- Kızım Seni Ali'ye Vereyim mi? :D

bedia akartürk Kızım Seni Ali'ye Vereyim mi? Kızım seni Aliye vereyim mi? Kızım seni Aliye vereyim mi? İstemem babacım istemem Onun adı Ali Belki de deli İstemem babacım istemem Kızım seni Yaşara vereyim mi? Kızım seni Yaşara vereyim mi? İstemem babacım istemem Onun adı Yaşar Alır beni boşar İstemem babacım istemem Kızım seni sarhoşa vereyim mi? Kızım seni sarhoşa vereyim mi?...

Sayfayı Paylaş