gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızım yemek yemiyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bana yardımcı olun kızım 2,5 yaşında ama hiç yemek yemiyor ne yapacagımı sasırdım hıc hastada olmadı cok sukur ama beslenme cok dusuk

kızım yemek yemiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğum yemek yemiyor...

Çocuğum yemek yemiyor...

çocuğum yemek yemiyor ne yapmalıyım çocuğum yemek yemiyor sebze yemeyen cocuklar sebze ne yesin ÇOCUĞUM YEMİYOR NE YAPMALIYIM “Yemek saatleri yaklaştıkça sıkıntılarım başlıyor.” “Diğer çocuklar ne güzel yiyor, bir de benimkine bak.” “Bütün gün ağzına bir lokma yemek koymadı.” “Başkaları ne güzel yediriyor, bana gelince ağzını açmıyor.” “Evde her yemek saati bağırıp, çağırmaktan bıktım.” Bu...
  2. Çocuğunuz Yemek Yemiyor Ne Yapmalısınız?

Çocuğunuz Yemek Yemiyor Ne Yapmalısınız?

oğlum yemek yemiyor bebeğim ağzını açmıyor bebeğim yemeğini ağzında tutuyor yemeği ağzında tutuyor Yemek saatleri yaklaştıkça sıkıntılarım başlıyor.” “Diğer çocuklar ne güzel yiyor, bir de benimkine bak.” “Bütün gün ağzına bir lokma yemek koymadı.” “Başkaları ne güzel yediriyor, bana gelince ağzını açmıyor.” “Evde her yemek saati bağırıp, çağırmaktan bıktım.” Bu cümleleri uzatmak...
  3. Çocuğum Yemek Yemiyor Diyorsanız?

Çocuğum Yemek Yemiyor Diyorsanız?

İştahsızlık, çocuğun besini almamak istememesiyle ortaya çıkan bir durumdur. Anemi, barsak parazitleri, hastalıklar çocukta iştah kaybına neden olabilir. Çocukların birçoğu yemeğe karşı iştahsızken, birçoğu da yemeyi reddeder ya da seçici davranır. Bu durum, özellikle 2 yaş civarında sık rastlanan olumsuz yeme davranışlarıdır. Çoğu durumda çocuk iyi besleniyor, ancak ailenin beklentisi...
  4. Çocuğunuz Yemek Yemiyorsa...

Çocuğunuz Yemek Yemiyorsa...

Meleklerim, cocugunuz istahsizmi? yemek denilince evde sizinle kosusturma baslatiormu? eger böyle ise, bu yazi tam size göre :) nedenleri, ve sebepleri tabikide tedavisi bu yazida mevcut meleklerim buyrun :) İştahsızlık çocuğun besini almamak istememesiyle ortaya çıkan bir durumdur. Anemi barsak parazitleri hastalıklar çocukta iştah kaybına neden olabilir. Çocukların birçoğu yemeğe...
  5. 4 yıldır yemek yemiyor!

4 yıldır yemek yemiyor!

Ayy kızlar okudum üzüldüm.. allah tez zamanda sağlığına kavuşturur inş. Bu çocuk 4 yıldır yemek yemiyor İngiltere’de dört yaşındakibir çocuk bebeklik döneminde yaşadığı bir travma nedeniyle tam dört yıldır yemek yiyemediği için karnından besleniyor. Daily Mail’in haberine göre, aynı zamanda otistik olan dört yaşındaki Daniel Harrison, bebeklik döneminde asit reflüsü nedeniyle...

Sayfayı Paylaş