gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

kızım yere düştü :(

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

selam kızlar; bugun ailece bir piknik yapalım dedik burnumdan geldi pusetine koymuş telefonda konusyordum gorumcemın kızı guneslıgı ındırıyım derken pusetı yerınden cıkarmıs kızım pusetten asagıya dustu :(
    bu paston tıplı degıl travel sıstem yanı baya yuksek oluyor onlar
    bı aldım kızımı yerden burnu damagı cenesı kanıyo ve hıc susmadan aglıyo
    sıslı etfala gpturduk bırde rontgen cektıler
    allahtan burnuna bırsey olmamıs
    allahım korudu ya kafa ustu dusseydııı
    bu arada kızım 3 aylık
    gözü olanların gözü çıksın :(
    ayrıca sıslı etfal cocouk uzerıne cok ıyı hemen ıllgılendıler ve hemen sonuc aldık cok memnun kaldım

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Canim yaaa cok gecmis olsun:(Allah esirgesin.Cok sükür birseyi yokmus.Birkac gün etkisinde kalirsin üzülürsün ama korkma gecer insallah.Yavrum ya o da karkmustur zaten.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Geçmiş olsun. Nereye düştüğünden bahsetmemişsiniz ama büyük ihtimalle topraktır diye düşünüyorum.l Küçük çocuklarımızda malesef bu ve benzeri çok düşmeler oluyor. İlk çocuğumuzun kafa üstü yataktan betona düşmüşlüğü var :) Korkmayın hiç bişey olmaz inşallah. Tekrar geçmiş olsun.

4. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    çoook büyük geçmiş olsun inşallah bişey olmaz

kızım yere düştü :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zülfü Livaneli - Düşlerin Parlayıp Söndüğü Yer

Zülfü Livaneli - Düşlerin Parlayıp Söndüğü Yer

Düşlerin parlayıp söndüğü yerde Buluşmak seninle bir akşam üstü Umarsız şarkılar dudağımda bir yarım ezgi Sığınmak gözlerine sığınmak bir akşam üstü Gözlerin bir çığlık bir yaralı haykırış Gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi Bir orman bir gece kar altındayken Çocuksu uçarı koşmak seninle Elini avucumda bulup yitirmek yitirmek Sığınmak ellerine sığınmak bir gece vakti Ellerin bir...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Güneşin Değdiği Yerden

Düş Sokağı Sakinleri - Güneşin Değdiği Yerden

Düşlerde yaşadık aşkı çılgın kanatlar taktık Uçmak onurlu bir heyecandı gururlandık Aşkı bilgelikte aradık rolleri sevdalı bir oyundan Mavilik olduk uç verdik dudaklardan Güneş çiçekleri döküldü geceye sevdaya aktık Dağlar aştık diyar diyar canım bahar kokulu Cennet eyledik geçtiğimiz her yolu Bulutlarla yarıştık bilinmeyen alemlerde Duygularla örüldük çiçekleri dantel bahçelerde Uçtuk...
  3. Doğarken yere düştü 8 gün sonra öldü

Doğarken yere düştü 8 gün sonra öldü

Doğarken yere düştü 8 gün sonra öldü Bakırköy’de doktorun doğum sırasında yere düşürdüğü Tuana bebek sekiz günlükken hayatını kaybetti. Aynı zamanda Down Sendromlu olduğu belirlenen bebeğin babasının doğum sırasında çektiği görüntüler de mahkemede delil olabilecek Erdoğan çifti, 9 aydır yolunu gözledikleri bebeklerini henüz sekiz günlükken kaybetmenin şokunu yaşıyor. Üst üste gelen...
  4. 2 aylık bebeğim kolkuttan yere düştü :(

2 aylık bebeğim kolkuttan yere düştü :(

bebeğim düştü bebeğim koltuktan düştü ya kızlar birşey diyeceğim size belki bana çok kızacıksınız bebeğim dün koltuktan düştü 2 aylık daha kuzum nasıl oldu anlıyamadım herzamanki gibi yastığın üstüne yüz üstü koydum o ara mutfağa su içmeye gittim geldimki yere düşmüş yüz üstü ağlıyor korkudan öyle dona kaldım kımıldayıpta hemen alamadım kucağıma ağlamaya başladım allahtan eli yüzünün...
  5. Ece Erken canlı yayında yere düştü

Ece Erken canlı yayında yere düştü

hayata gülerken ece erkenin düşüşü ece erken düşüşü erkenin erken programda düştü yayında nasıl düştü ece erken, programı, hayata gülerken, yere düştü, düştü, düşüşü, Ece Erken, "Hayata Gülerken" adlı canlı yayın programında yere düştü Melek'lerim. İşte o haber! Şarkıcı Davut Güloğlu ile yaşadığı ilişki ile gündeme gelen ünlü sunucu Ece Erken, sunuculuğunu yaptığı Kanaltürk'te...

Sayfayı Paylaş