gebe
  1. ayla dinçer

ayla dinçer Forum Okuru

kızım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ayla dinçer tarafından paylaşıldı.

kızım olacak iki isim koymak istiyorum biri ecrin buna uyacak bir isim arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

kızım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızların tehlikeli kız arkadaşları !!....

Kızların tehlikeli kız arkadaşları !!....

tehlikeli kızlar kız arkadaşları bekar kızlar buyrun muhabbete kadınlar kulübü Amaaaaaaaaan dikkat m.m :):) 1 - Hesapta olmayan kız Sizin için özel olan dişiyi dışarıda yemeye götürme eylemine giriştiniz. Buluşma gününüzde sizi arayıp bir arkadaşını getirip getiremeyeceğini sorar ve siz de en baba sesinizle ‘hayır sorun olmaz tatlım’ dersiniz ve eklersiniz: “Arkadaşınla tanışmak istiyordum...
  2. kızıma ...........

kızıma ...........

kızım hayat çok zor yaşamak çok zor Kızım; Hayat çok zor Yaşamak çok zor. ...Ağlatmasınlar seni izin verme, Ezdirme kend...ini, incinme, Eğme kimseye başını, Yürü hep emin adımlarla ileri Güzel iyi mutlu yarınlara Mutlu ol kızım Canım, ciğerim, yaşama sebebim, Güzel günler hep senin olsun, İçin hep neşeyle dolsun, Yüzünde gülücük eksik olmasın, Zulümden, acıdan kederden uzak Endişesiz...
  3. kız isimleri arıyorum kızlar

kız isimleri arıyorum kızlar

Yeni doğan kızım için kız isimleri arıyorum a dan z ye nerede bulabilirim ?
  4. kızım :(

kızım :(

Ruyamda kus oldugum kizim onunlakonusmak istememe ragmen konusmuyor yanina gidiyorum arkasina bakmadan gidiyor ne anlama geliyor :(

Sayfayı Paylaş